bugün

görsel

An itibariyle şehit haberi gelen Derik kaymakamı. Allah rahmet etsin.
kendisi mardin'in derik ilçesi kaymakamıydı, allah rahmet eylesin.
allah mekanını cennet eylesin. yapanları kahhar ismi şerifi hürmetine kahreylesin.
orospu çocuklarının şehit ettiği yüce insan.
köklerinin kurutulması ve tek tek gebertilmesi gereken orospu çocukları tarafından şehid edilmiş vatan evladıdır. bütün gencecik vatan evlatları gibi 35 yaşındaki kaymakamımız da genç yaşında şehit oldu. bunların da hesabı sorulur. başımız sağolsun.
Allah şehadetini kabul etsin.
pkk nın hain saldırısı sonucu hayatını kaybeden derik kaymakamı. allah rahmet etsin.

http://www.hurriyet.com.t...0274598&utm_term=post
allah rahmet etsin.
Mekanı cennet olsun.
Şahit olun programında mete yarar evine gidip kendisi ve ailesi ile ropörtaj yapmıştı.
Ufak da bir oğlu vardı.
Kelimeler yetersiz, tarifsiz.

Allah rahmet eylesin.
Kiydilar.. bu guzel adana kiydilat beyler.

Ben boyle duzenin anasini avradini sikeyim ya. Ne diyeyim..
apocu kalleşlerçe çok değerli bir sivil bir bürokratımıza yapılan bu hain saldırıyı derin üzüntüyle kınıyor, kandisine allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyorum.
Ruhu şad olsun.

Ey devlet! Vur katillerine!.. Katillerin destekçilerine... Yoksa yıkılacaksın!..

Yoksa bu sefer ben yıkarım seni!..
insanlara hizmet için gitmiş, hayatını eğitime adamış, arkasında kendisini sevenleri bırakmış güzel insan. Buluşmak başka bahara.
Serefsizler tarafından şehit edilmiş. Bakalım intikamı nasıl alınacak bu kaçıncı masum kayıp.
Serefsiz pkklilarin kallesce saldirisinda sehit olan kaymakam
*Sozlukte bi yavsak var zanimca pkkli ibne eksiliyor pkkya soven yazarlari cesareti varsa bana pm atsin.
derik'te kazınan hendekleri kapatmaları için belediyeden işçi istemiş ancak belediye işçi göndermeyince kendisi bizzat dışarıdan işçi getirtip hendekleri kapattırmış ve kritik mevkilerin saldırıların tekrarları olmasın diye asfaltlanmasını sağlamıştı.

ruhun şad olsun kaymakamım.
Vatan için yitirilen canlara eklenen bir can...
Bu uğurda gerçekten çok hizmetlerde bulunmuş...
Allah şehidlerden saysin..
çok Üzgünüm çok... geride kalan ailesine, bıraktığı eşine ve yetimine Rabbim yardım etsin, sabirlarini arttirsin..
görsel
Orospu yaratiklatinin dolaylı veya doğrudan destekçilerinin şehit ettiği yüce kaymakam .
Şu fotoğrafa baktıkça benim gibi adamın bile gözünden yaş geliyor lan şerefsiz haysiyetsizler . diyecek laf bulamıyorum sözlük .
siyaset ile yozlaştırılan rahmetli kaymakam.
Allah en büyük dereceleri nasip eylesin.
şehit edildiği saldırıya ilişkin davada 15 sanıktan biri 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkum edilmiştir.

https://www.memurlar.net/...er/784171/?source=twitter
görsel

Derik Kaymakamı Muhammed Fatih Safitürk, 10 Kasım 2016’da makamına konulan bombanın patlaması sonucu vefat etti. Saldırının PKK tarafından gerçekleştirildiği duyuruldu. Ancak ağabeyi Ali Haydar Safitürk, “Bu PKK eylemi değildi” diyerek, eski Mardin Valisi Mustafa Yaman ile Derik Emniyet Müdürü Mustafa Hakan Kutluay'a suçlamalar yöneltti.

https://www.google.com/am...ylemi-degil-haber-1505825