bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  iğrenç bir nesildir, içi tezek dolu bir bidona başını daldırıp nefes almaya çalışmak gibi bir şey.
  -2 ... postmodernist
 2. 2.
  bir (bkz: benim babaannem de kapalı) ya da (bkz: benim dedem hacı) gibi değildirler.
  muhafazakarlık tıp ve teknolojiye karşı olmak değildir.
  camiye ayakkabıyla girilmemesinin nedenini bilmeyecek kadar boş bir yazarın girdimsisi.
  2 ... failimuhtar writer
 3. 3.
  azalması gerekirken çoğalıyorlar sanki umarım ileride orta doğu ülkelerine benzemeyiz.
  ... dertsiz beyin
 4. 4.
  teknolojiye, üretkenliğe, insan yaşamını kolaylaştırmaya yarayan alet ve cihazların tasarımını üretimini yapamayan durağan üretkensiz nesildir. Her ihtiyacını batının ürettiğiyle karşılayan, yeri geldi mi de batıya saydırıp, sövecek kadar da ileri gider bu nesil. Geleceği karanlıktır, kendileri bu durumdan rahatsız değildirler. Batının ahlaksızlığından bahsederken aynı anda akıllı telefonundaki watshap, tango, facebook vb kullanıp, batı emperyalizmini iliklerine kadar yaşayıp, kabullendiklerinin farkında da değillerdir. Çarşaf giyip mcdonaldsta beslenmek de bu neslin vazgeçilmezidir. Batıya söverken, batının emperyalizmini köküne kadar benimseyen nesildir. işte bu nesil günümüz ortadoğu coğrafyası neslidir.
  1 -1 ... kendi yorumunu begenen adam
 5. 5.
  muhafazakarlığı akp'ye oy vermekten ibaret zanneden nesil. oy vermenin kıymetini bilmeyen nesil.
  ... istebuarimaya
 6. 6.
  Bir çoğu menfaat için sürü psikolojisi içinde yaşayan sözde muhafazakar nesildir.tabii perde giyip kefen giydik diyerek şov yapan sözde dindar neslide unutmamamız gerekiyor.
  ... demek isteyen adam
 7. 7.
  Kendiyle sürekli çelişen nesil, abilerin bilgisayarında porno vardı ama 5 vakit namaz da kılıyorlardı, genelleme yapmasakta çoğu buna benzer, zina yı 2 saat sana anlatır ama rızası olan güzel bir kadın çıksa verse nefsine 2 dk hakim olamaz.
  1 ... bufuz
 8. 8.
  muhafazakar: milletin değerlerini, kültürünü koruma ve ilerletme görüşüdür fakat günümüzde bu sadece din ile ilişkilendirildiği için faklı düşüncelere yol açmıştır. muhafazakar nesil kesinlikle her zaman olması gereken bir şeydir çünkü ortak değerleri benimsemek insanları bir arada tutar fakat bugün ki şekilde devam eden yanlış anlaşılan bu durumun devamı tamamen kontrolsüz fanatik düşüncelere yol açmaktadır.
  ... bilgecahil