(bkz: kız onun sperm olduğunu nerden biliyor)

Ben yazarken trollüyorum dalga geçiyorum falan sanılmıştı. O.ç. bunlar. Katkısız, o.ç.
Begeni oranı 19a 23 yaklaşık olarak %50 bir değer,biz her gün bu insanlar ile karşılaşıyoruz yanımızdan geçiyorlar konuşuyoruz yeri geliyor, en önemlisi bu adamlar ülkeyi yönetenleri seçiyor.
(bkz: Türkiyeden siktir olup gitmek)
muavinin yerinde kendi olamadığı için kahrolmuş bir göt verenin söylemidir. ulan arkadaş benim bile şirazem kayıyor iyiden iyiye artık harbiden durum kötü. bu kadar kansız hangi ara peydah oldu piyasaya bilemiyorum. benim jenerasyonum ( 1980 - 85 arası ) olmadığına eminim de arkadan gelenlerin çoğu böyle ise çekeceğimiz var..
Orospu çocukluğunda kalfalık derecesinde başarılı olmuş ve ustalığa geçiş yapmış ifadedir.

Bu kafalarla bu ülkenin gelişmesini bekliyoruz. Gelişmiş ülke seviyesine gelmeyi umuyoruz.
Oglum acilen bu ülkeden gitmek lazim basimiza bi is gelmeden.
ülkenin net tımarhane olduğunu gösterir.
Mutlaka her haberin altında yorum yapan böyle bir densiz, kişiliksiz bulunuyor. Ben artık inanmıyorum böyle insanların varlığına. O yorumları kendilerine has sebeplerle site yöneticileri bile koyuyor olabilir. Böyle bir yorum yapılsa bile 19 tane beğenecek kim var ki? Benim tanıdığım kimse böyle değil.
babanın yerine herkes boşalsaydı diyecek oluyorum annene üzülüyorum.
bogazin dugumlendigi an bu olsa gerek.nasil insanlar lan bunlar?
muhafazakar kafanın pisliğinin yansımasıdır. bu leş zihniyet atatürk'e düşmandır, cumhuriyet'i sevmez, çocuk tecavüzcülerine sempati falan duyar. işte ortak özellikleri böyle olan, geneli akp seçmeni olan bi kitledir.

o yüzden şaşmamak, şaşırmamak lazım.
eeeh diye başlayıp hepsine sövesim var! yettiniz. gerçekten yettiniz! baydı artık şu "ev sahibinin hiç mi suçu yok"çular, hümanizm fedaileri..

öğrenci öğretmeni öldürür "kim bilir öğretmen de ne kadar despottu",
hasta doktoru döver, "ay ama hastası var kim bilir ne kadar kötü durumdaaa:(("
kadın tacize uğrar "mini etek giymeseymiş ehi ehi"
kocası karısını döver "ayh hak etmiştir kim bilir ne yaptı"

saçma sapan durumları bir mantığa bürümeye çalışmak ne ara bu kadar moda oldu? hasta mısınız kuzum? bu ve bunun gibi beyin yapılanmasını tamamlayamamış aklı evveller yüzünden ben neden başıma bir iş gelir mi, tacize uğrar mıyım, dayak yer miyim korkusu taşıyayım? sonra toplaşıp bütün sapıkları topluma kazandıralım, aman da onun psikolojik sorunları var, yok efendim onun açısından bakalım bilmem ne.. başlarım böyle işe. herkesi bağrımıza basmak zorunda değiliz. kohlberg dayının ahlaki gelişim evrelerini çok yanlış anlıyoruz. evrensel ahlak kurallarına uyacağız diye bütün sapıkları iyi niyet elçisi ilan edin bari. çok afedersiniz ama sıçayım böyle işe.
bir boşalım işlemi sonucu yüksek ihtimalle yanlış ya da eksik şekilde meydana gelmiş organizma beyanatı.
insanımsı yaratık Sıçmığıdır.
Ulan kafalara bak hey yavrum hey.
(bkz: geri zekalı olmanın dayanılmaz hafifliği)
Allah belanı versin,beyin yoksunu.
gece yarısı kız başına seyahat eden birisi için malumun ilamıdır.
yobaz kelamı.
bu ülkenin huzurunu her tülü kaçıran yobaz kafalar için hiç hoş şeyler düşünmüyorum. istiklal mahkemelerini anlamayanlar şimdi iyi anlar. umarım.
Ağzına ben sıçmasam benden sonra giren sıçacaktı türünde bir beyan.
böyle bir iğrençlik, ahlaksızlık, şerefsizlik nasıl savunulabilir?
Sen ben ananı skeyim orospu evladı.
Şimdi abisi bu orospu çocuğu rixelec in yazdığı yazının temeli şuna dayanıyor. Yobaz biri olduğu belli, baskı altında ezik olarak büyümüş cinselliğini yaşayamamış buyüzden milletinin sikinin derdi onu geriyor. Muavin boşalmasa sevgilisi boşalacakmış, çünkü kendisi yaşayamadı içten içe fesatlık güdüyor kişiliği güçsüz çünkü.
(bkz: ak gavat)

çok afedersiniz ama, bu durumu paylaşan kahpe, 15 yasından küçük çocuklara da sarkar, damacanaya da huylanır, saçtan da tahrik olur, timsaha da tecavüz eder. ulan bu durumu paylasırken ananı, bacını, halanı, teyzenı, teyze kızını, evleneceğin kadını, evlenecegın kadından olacak kızını hıc mı dusunmedın bre deyyus? aynı sey aile fertlerinden birinin başına gelse, bu kadar rahat olabılecek mısın? elını cınsel organından cek de bıraz kıtap okumayı dene... bu ülke bunlarla dolu. paylaştığı duruma 19 begenı gelmesı bıle, bu ve bunun gibi düşünen bilmem ne çocuklarının bu ülkedeki varlığının en büyük kanıtıdır..

tanım: klasık bır aktrolun paylasımı.
yaşasın düşünce özgürlüğü amk.
ama düşünce nerede?
Ülkenin içler acısı durumunu gösteren tablodur.
Düşünsenize,ülkenin diyanet işleri sapık olduktan sonra insanlarının bu şekilde olmasını yadırgamamak lazım.
Velhasılı kelam bu ülkeden ve insanlarından bir bok olmaz.
Allah sizi ıslah etsin.