bugün

nefes almaya çalışmak.
hayra alamet olmadığı kesin. bi insan durup duruken neden engelesin ki sevdiceğini?

(bkz: sanırım bize bir şey anlatmaya çalışıyor)
msn de 3 sn. bile yazmadığınız takdirde titreşime boğulan adam olmanızın sonucu.
sevgilinin dırdırından ve "- aşkuummm neden cevap vermiyorsunnnn" tribinden kurtulmak için en iyi yöntemdir.
başka haltlar karıştırıldığının göstergesidir. Sevgili dikkatli olmalıdır.
aklı başına gelinceye kadar öyle kalması gerken durum..
araya ikinci sevgilinin dahil olmasından kaynaklanan durum..
mantıklı olandır, lakin kızlarla konuşurken araya girer ve bütün konsantreyi dağıtır. hele nny* gibi aynı anda iki işi yapamayan bir beyne sahipseniz zaten chat yaparken bile yakalanmaya mahkumsunuzdur.*
sevgili tribinden bıkmış, aşırı ilgiden usanmış, bir iş yapamaz olmuş biraz olsun rahatlamak isteyen sevgili hareketidir. * efendim sadece msnde engellemekle olmaz telefona da bir çare bulmalısınız zira msnde engelledikten sonra sevgili ulaşamayınca merak edip hemen telefona saldıracaktır.

edit: üzerine alınanlar olmuş *
+gülüm ben çıkıyorum.
-aşkım yaaaaa
+ya ne var, yemek falan yiyecem.
-aşkım yaa sen beni hiç sevmiyorsun.
+ayyyy tamam yaa gelicem birazdan.
-çevrim dışı oldu öküzz...
+hacıı ya bıktım yaa. ulan seni seviyorum yazmaktan parmaklarım koptu. iki çift laf edemedik ya. naber kardeş?? ankaraspor nasıl taktı ama?
*harbi hacı yaa. ulan nasıl taktı herbiden de ya..
sanaldan başka bir boyuta geçmek isteyen ama bu uğurda umudu tükenmekte olan kişidir.
msn de konuşurken sevgiliniz "cnm, askhım, sefgilim yazdığını görürsünüz ve lanet olsun senin gibi sevgiliye dersiniz. engellersiniz, hak eder.
insanın kendisine beş dakikalık yaşam molası ayırmasıdır.
biraz olsun ferahlamak isteyen kişinin kaçamak yapmak içinde uygulayabileceği işlem.