bugün

(bkz: kedidir o kedi)
orada durması boşuna olan tip. silin gitsin.
engel perdesinin ardında ya, o yüzden gizemli olan kişidir.
gırtlak kanseridir ye da kekemedir.

allah şifa versin!
encarta olabilitesi yüksek olan kimselerdir.
(bkz: spleak)*
madem ki hiç konuşmicaksın neden açıyorsun msn'i be güzel kardeşim tarzında düşündüren güzel mistik insandır.
maalesef ki yakın çevredeki messenger kullanıcılarının çoğunun kişi listesinde bulanabilen durumdur...
kardeşim başlık yanlış açılmış ben ne yapayım serzenişinde bulundurur
(bkz: entrymi sileceğinize başlığı düzeltin)
bize de, bizim ona baktığımız gibi bakan kişidir.
bu durumda msn kişi listesinde, "hiç konuşmayan, gizemli tip" bulunduran herkes birer hiç konuşmayan, gizemli, msn kişisidir.

bizim dışımızda herhangi birileriyle konuşup konuşmadığı bilgisine vakıf değilken, hiç konuşmadığı fikrine kapılmamız yanlış gibi ama aslında değil. bir "hiç konuşmayan, gizemli tip" hakkında, hiç konuşmayan, gizemli bir tip olduğu gibi yargılara varmamız, ne biz, ne de onun için, bir sakınca arz eder.

fakat.. "ulan bu da hiç konuşmuyo, boku bokuna bütün gün networkte, kalabalık yapmaktan başka bişey yaptığı yokmuşçasına.." deme gafletine düşersek, bir ahlak polisi olarak ben, bizi kınarım. o insancağızın da, belli olan ya da olmayan bir zaman diliminde msnde bulunmasının bir gayesi vardır, olmalıdır. konuşabildiği biriyle konuşmak için ya da belki birinin "hiç konuşmayan, gizemli tip"'i olmak için oradadır.
çok acayip, çok anlamlı gibi ama anlamsız, uzun iletileri olur bunların. etrafında böyle şekilleri falan olur.
(bkz: msn de hiç konuşulmayan o gizemli tip)
herkesin msninde bulunan ilginç tiplerdir. senelerdir tek kelime etmiyenini gördüm valla.
bir de ekleyip konuşmayanlar var. eklerler. laf atarsin cevap vermez. böyle pişkin insanlar var. gizemli değil de salaktırlar. silin bunları gitsin.
:) ve * gibi g.tveren ifadeleri bol bol kullanan tiptir.
anlamsız bir şekilde msn'den niye silindiğini algılayamayan tiptir.
msn üzerinden prim yapmaya çalışan tiptir kendini cool gösterircesine...
msn e girme huyum olmadığı için hiç denk gelmediğim şahıs. ne mutlu bana.