1. 1.
  south park'ta cocuklarin gay ögretmeni. son sezonda büyük bir degisim geciriyor. mr. slave'in asigi.
  ... aftermath
 2. 2.
  south parktaki cocuklarin gay ögretmeni. mr slavein asigi. 9. sezonda büyük bir degisim gecirdi.
  ... aftermath
 3. 3.
  south park'ta eric cartman tarafından ayar manyağı yapılan gay öğretmen. kendisinden kızlar hakkında tavsiye isteyen öğrencilerine verdiği nasihatler onlarıda gay yapma amacı taşıdığının ispatı gibidir.

  stan: kızlar çok garip mr.garrison
  mr.garrison: bak stan, 4 5 gün kanayıpta ölmeyen birşeye asla güvenmemelisin.
  5 ... phoibos apollon
 4. 4.
  (bkz: mrs garrison)
  2 ... goliath
 5. 5.
  aslen arkansas'lidir. babasini ayrica cocukken taciz etmedigi icin kusmuslugu vardir. sezon 10 itibariyle yari kadin halinde devam etmektedir. bugune kadar ki basarilari:

  -yazdigi lezbiyen kitabi icinde gecen binlerce penis kelimesiyle bestseller olmustur.
  -IT adinda bir adet kolun kiciniza sokarak , birini agziniza alarak birine de 31 cekerek isik hizinda gidebileceginiz tasit yapmistir.
  -ayrica komunite kolejinden makine muhendisi sertikasi vardir.
  -arkansas'in komik aksaniyla un etmistir.
  ... vermilion
 6. 6.
  iki kere eşcinsel olan yegane tv serisi karakteri.
  (bkz: gay)
  (bkz: lezbiyenlik)
  1 ... cofdi
 7. 7.
  bir zamanlar tıpkı freud'un savunma mekanizmalarında anlattığı savunma mekanizmalarından birine sahipti. gaylerden nefret ediyordu ve gaylere hakaretler ediyordu. kendinin gay olduğunu kabullenmesi biraz zaman oldu.

  sadece erkeklere değil, bazı bölümlerde hayvanlara ve çocuklara da düşkünlüğüyle öne çıkar. gelin görün ki asla öğrencilerine sarkmaz.
  1 ... peride3
 8. 8.
  normal erkekken kadın olan, daha sonra lezbiyen olan, daha sonra yine erkek olan south park karakteri.
  ... nickoteen
 9. 9.
  bir süreliğine, yanılmıyorsam 5 ve 6. sezonda olsa gerek, yerini kocaman sarkmış göğüsleri olan Ms.Choksondik e birakmiştir ve anasinifi öğretmeni olarak takilmaktadir. ayrıca gay dir, gerçi bunu kabullenmesi biraz zaman almiştir fakat sonunda "ibneyim ben, hahah, çok mutluyum çünki ibneyim" diyerek tabularını yıkmıştır. hatta bir bölümde butters'in babasinin gittiği ibne hamamında bile gorebilirsiniz mr.garrison u. south park'in vazgecilmez karakterlerinden birisidir vesselam.
  ... giftofdark
 10. 10.
  önce gay olmuştur. sonra kendini kadın gibi hissetiğini iddia edip cinsiyet değiştirmiş heteroseksüel kadın olmuştur. sonra lezbiyen olmuştur. lezbiyen olması sırasında sınıfta şöyle bir diyalog geçer;
  mr garrison: children, i'm gay.
  stan: again?
  derken kadınlıktan da vazgeçip erkek olmuştur tekrar. en son bölümlerde elinde piposu ve üstünde röpdoşambırı ile dolaşıyordu. klasik south park tarzı abartma var diyebiliriz. dizinin de en komik karakterlerinden birisi olduğu gerçek tabi.
  1 ... hakanali