bugün

iğrenç ötesi durumdur hele ki online oyun oynarken misal Lol sinir krizlerine girmenize yol acabilir.
oyun oynama anınıza denk geliyorsa 1 sinir puanı,
oyun oynama anınıza denk geliyor ve elinizde başka piliniz yoksa 2 sinir puanı,
oyun oynama anınıza denk geliyor ve elinizde başka piliniz yoksa ve ayrıca üstün tarafsanız 3 sinir puanı.
playstation 4 ü olmayanların çok zorlanacağı durum olacaktır.
ws atarken biterse ana avrat düz gitmenize sebep olacak durum.
mühendis adayı arkadaşlarımın üzerinde durduğu konudur.
Bakıyorum seviye yine yerlerde.

Konuya bak amk. Bir yazar aklına ne gelirse yazar mı? Yazıyor iste ahanda ispatı. Mauseun piliinin bitmesi. EE amk ne oldu bittiyse? Markete gidip iki pil alacaksın amk sözlükten ne istiyorsun?
oyun ortasında bol bol küfrettirendir.

O değilde maçı kazanıyorken son elde oyundan atıldık ya..
Zamaninda çok çektim

Rakion oynarken tam klan ws yi kazanirken pil bitti tabi pil ariyorum filan adamlar geldi oyunu kazanmisti 2 tur vardi bende 2 tur boyunca.pil bulamamistim sinirden fareyi duvara fırlatmistim kırıldı .
tüp bitmesi gibidir. belli eder. elektrik kesintisi gibi tak diye gitmez arada tekler sen anlarsın zaten.

aldığım 14.99 liralık inca marka oldukça dandik faremin üzerinde 10 yıla kadar pil ömrü yazıyodu. pezevengi 5 sn oynatma kendi kapanıyo tekrar açılması için tıklamak, tekerliği çevirmek lazım hareket ettirince bile açılmıyor yeniden.

sorun şu ki aldığımdan beri 4 kere pil değiştirdim. he aldığım piller de bimden de o da ayrı mesele...
Oyun oynarken hiç hoş olmayan durumdur ve oyunu yarıda brakma sebebidir.
Olmadık zamanda, hazırlıksız yakalar insanı. Yedek mouse ya da yedek piliniz yoksa bittiğiniz anlardan birisidir. Şarj edilebilir pillerden kullanmakta fayda var.
tam online oyun sırasında olur ama, ne durdurabilirsin ne zamanında pili değiştirebilirsin.

helikopterden helikoptere atlarken şarjör değiştiren askere selamlar.
Dota 2 oynarken başınıza gelirse kesinlikle reportlanacağınız bilmelisiniz. ibine ruslar hiç acımıyor. Orman çocukları...
telefonun şarjının bitmesinin bir üst leveli olan insanı çıldırtma eylemi.
online oyunlardaki bossların skilidir. evet yanlış duymadınız yoksa nasıl mümkün olabilirdi oyunun en heyecanlı anında ...
Dota'nın en güzel yerinde biten şeydir. Mouse duvara fırlatılmak suretiyle çekmeceler de yeni piller aranır.
Sıradan çinko pillerle daha sık görülen vaka.
bakkala pil almaya gittim, kola, çips ıvır zıvır aldım ama pili unuttuğumu şu an hatırladım. sıradan çinko pil kullanırsak olacağı bu. duracell şart abi...
Evlat acısı gibi hissettirir. Gece biterse sıçtın.
gulleli al bitsin bu çile.
pil ömrünü uzatmak için mouse agresif kullanılmamalıdır.
kablolu mouse kullanmayı gerektirecek sinir bozucu durumdur.