bugün

Yağmur çamurda rezil olmak mı motor sesiyle kafanın sikilmesi mi.

Tabi ki araba aq.
motosiklet erkeği, araba erkeğinin altındaki arabayı çok rahat kullanabilecekken; araba erkeği, motosiklet erkeğinin altındaki motosiklete oturup gaz verdiği an kendisini yerde bulma olasılığı epey bir yüksektir.
Motorsiklet erkekleri arasinda genç ölüm oranları daha yuksektir.
Motosiklet erkeği olarak cbr 125 im ile sizleri selamlıyorum. 4 teker bayıyor ama onların da artıları var tabi.
Allah başka dert vermesin karşim. çok kötü çok.
motor erkekliği hardcoredir
arabacı klasik erkektir
düşünün artık.
Sözlük erkeği de oylanmalıktır.
motosiklet erkeği eğlenmelik; araba erkeği evlenmeliktir. net
tır erkeği alır.
şu sıralar belediye otobüsü erkeğiyim.
motosiklet erkeği ile araba erkeği arasında farkı ayrıntılar da gizli olan bir ayrım söz konusudur. bu önerme kadın, trans, gay, biseksüeller için de geçerlidir. geçersizdir derseniz, genel ve özel görelilik kuramını da inkâr etmiş olursunuz. daha somut ifade edersek; taş balta kullanan ile klavye kullanan arasında olumlama ya da olumsuzlama anlamında nasıl ki farklılıklar söz konusuysa, bu başlığa ve bu entry'ye konu olan karakterlerde de bir dil, kültür ve davranış farklılığı söz konusudur.
bu versusu araba erkeği alıcaktır. nedeni araba kullanan birisi motor kullanan birisine göre daha az trafik canavarı olduğu için.
ikisi de, hava atacağım diye, trafikte milletten küfür üstüne küfür yiyen erkeklerdir. özellikle şu motorsikletlilere gıcık oluyorum. ayrıca sözüm; sırf bunlar için, metroya binip, yaşlı insanlara yer verince, o insanlardan tebessüm alan ve alınca gururlanan erkekleri, üzen kızlara.
ikisi de bir ulu erkeği etmez.

Buradan tüm meriç, abazan ve sigişgen kardeşlerime selam eyliyorum.
(bkz: motosiklet erkeği)
*
motosiklet erkeği alır.

görsel
bu hafta itibariyle yeni cruiserımla motosiklet erkeği olmuş bulunmaktayım.

makine yanınızda olmasın kask elinizde olsun yine dönüp bakıyorlar, belki de benden kaynaklıdır zaa xd.
motosiklete binen adam mücadelecidir. buna mecburdur. hele de istanbul gibi bir kaosun içinde yaşıyorsa bu adam bildiğin savaşçıdır. ama motosiklet süren adam efendidir de. bir de özgürlüğe alışmıştır bu adamlar. çünkü motosiklete binince ayaklarının altında yer yüzü akıyordur, başının üzerinden gök yüzü... demem o ki; öyle kutulara binip kutulara gidip kutulara dönmez bu adamlar. sevdaları da hasretleri de yaman olur. ve motosiklete her zaman bir yere gitmek için binilmez mesela. sırf binmek için binildiği bir sürü an vardır. ve muazzam bir psikologdur motosikletle tek başına gidilen uzun yollar. o yüzden hanım evladı sevenler gidip kumda oynasın.
Benim hem b hem a2 ehliyetim var ve motorsiklet li kurye de değilim acaba ben hangi kategoriye giriyorum onu merak ettim.
Motosikler erkeği bi boka yaramaz araba erkeği de yaramaz en iyisi otobüs erkeğidir.
Ikiside vurdurarak calistirir.
Motosiklet erkeğinin sikleterek alacağı versustur.
ha bir de şöyle bir şey vardır. racingçi kardeşlerim sözüm size;

"herkesten hızlı sürmen, yalnız süreceğinin garantisidir."
motosikletli erkeğin önde olduğu karşılaştırmadır. asidir bir motosiklet erkeği, cooldur. ha motosiklet demişken yandan kasalı olanlardan bahsetmiyoruz tabi.
geçmişte 6 kez kolunu kırmış (ve birçok şey daha yaşamış) eski bir motosiklet erkeği olarak,
konfor ve güvenlik konularında, d sınıfı ve üzeri arabaların alacağını,
hız, heyecan ve keyif söz konusu ise 500cc ve üzeri, cadde motosikletlerinin alacağını düşünüyorum.

özel jeti olan erkek ikisini de yer,

Ama karşılaştırmaya Ferrari erkeğini koyarsanız hepsini yok eder.