bugün

2017 yılında 11 milyar 356 milyon lira toplanacaktır.
Yıl bitmeden geçirmeye devam anlayacağınız. 23 24 bin tl vergi olur mu?

Türkiye de olur.

Hüloooo yeni türkiye..

görsel
Sabah sabah beni kahreden olay. 1214 lira vergi mi verilir? Keşke araba almasaydım dedirttti.
bazı bankalar taksit yapıyolar buna.
Ödeme günü yarın son bulan vergidir.

Olm bak ondan sonra diyorsunuz ki Fikri firar hiç bilgilendirici entari girmiyorsun.

Aşk olsun*
Vergi adı altında bir başka soygundur. Allah bile bir ev, bir araban varsa zekat düşmez demiş, bunlar her sene daha da fazla vergi alıyor, üstelik karşılığında hiç birşey vermeden.
mtv yüzünden keşke taşıdım motorsuz olsaydı diyorsun.
hayatım taksite döndü anasının satayım. şimdi de mtv ödedim sabah sabah temizinden 225 tl cik girmiş bulunmakta. kafadan 3 taksit daha doğdu nur topu gibi. galiba ölene kadar taksit ödeyeceğim.
Mtv, otv, ltv falan derken araba turkiye de size 3-4 katina mal oluyor nasil mi?

Audi R8 v10 plus kullaniyorum. Aldigim fiyat almanya da 109 bin usd.

Turkiye de bir arkadasim birak v10 plus'i duz r8'i 165 bin usd'ye almis. Simdi bu matemetikten yola cikarak v10 plus'in sahibinden de 295 bin euro ya gordum.

Kaldi ki benzini haksiz edsleri vs tam bir kulfiyet. Bunu 50 tlciler icin dusunelim.

Fiat tipo sizin bildiginiz adi ile egea. Su an sifiri 9900 euro. Inanmazsan bak fiat.rs adresinden. Full paketi ustelik. Anladin mi demek istedigimi. Istanbul halki benzini bir gun protesto etse bak o fiyat nasil asagi gidiyor. Ama keyif pezevengiyiz hepimiz kendim dahil...
Avrupa bizi kıskanıyor
Ötv
Mtv
Kdv
Atv
....
Bu kadar vergi kimde var .
Resmen haraç resmen zaten benzinden afedersiniz anasının ami gibi vergi kopariyorsunuz arabayı ilk alacagimiz zaman otv adinda devlete bir araba ismarliyorsun hadi lanet olsun diyip ona da tamam da e bari amk zorla almisiz bir tane araba ondan da senelik para almayin amk ya sırf trafik cezalarından zaten nasıl acımadan sikiyorsunuz 90 'dan aniden 50 ye iniyor limit sonra 90 ile geçtin diye 400 lira trafik cezası geliyor eve lanet olsun zikkim olsun.
ne salaklar var yaw. mağara soğuk mı la hacivat ?

çıkan torba yasalar verginin cezasına af getiriyor aslına değil.

böyle beyinsizlerin aklına uymayın.

hırsız akabe asıl vurgunu trafik sigortasından yapıyor.

en kötü sigorta mtv nin 3 katı çıkıyor.

sonuç ; adamlar yol yabdı yooolll.
iyi ki rolls royce um yok. Şimdi seyret nasıl cool geçeceğim önlerinden.
bence az, daha çok olmalı.
yakında bankalar, tüketici kredisi verir vergiyi ödeyebilmemiz için.
Babam bir zamanlar sen araba alırsan aç kalırsın aç demişti. Haklıymış.
bize gene otobüs durakları gözüktü amk.

sahibinden satılık pejo 207. 2007 model. temiz. içinde küfür bile edilmedi. fıstık yeşili hemde.
milletin alım gücünün artması ve özenti sebebiyle ortalık araba doldu. park sorunu sebebiyle neredeyse kaldırımda bile rahatça yürüyemez olduk.eğer bu lüksü ve havayı yaşıyorsan vergisine de katlanacaksın.
beyaz yakalılardan nefret ettiğim için desteklediğim kampanya pardon vergi, hem çalışmıyorlar hemde lak lak geberin pezevenkler
mütemadiyen takarız vesselamdır.
görsel
Bir cam filmi kadar ilgi, alaka görmeyecek konu ve başlıktır.
647 tl. Neyse iyiki taksit oluyor eft ile odemede.
Araba alma hevesini insanın kursağında bırakan vergi.

Bir de trafik sigortası var tabii.
Bir araba alalım dedik aldığımıza alacağımıza pişman ettiler cam filmi davasını çıkardılar onu bıraktılar motorlu taşıtlar vergisi artırdılar yani kısaca araba almayın diyor iliğimize kadar sömürdüler.