bugün

Kaderi Mercedes'e benzemesin. hayat karşısına monte kristo adasına sahip beyler çıkaramasa da heybeliada, büyük ada kontu falan çıkarır inş.
Sevimli kendi halinde bi yazar. Tarafımdan da seviliyosun bacımkom.

Edit: aaa benim kontesim gitmiş ya. Tırşıklar yoldaşın olsun bacım.
görsel
Gitti neredeyse öz kardeşim bildiğim yazar. Hiçbir şey söylemeden. Neden...
görsel

Gitmiş Kostest.
Uğurlar olsun, uğurlar olsun.
Cry cry.
Gerçek bir kontes, varolsun...
şanslı yazar.
Duyduğumuza göre bağyan bir yazarmış. Bağyansa ben yazarı desteklerim. Kazakistanli uza. Evet.
vay aq ne kadar kuyruk acısı varmıs adamın satırlarca yazmıs
durumumda vardı ama okumadım
cünkü senin ne bok oldugunu biliyoruz kazakistanlı.
Cok sevdiğim minnoş.

Ne diyorsa doğrudur susun bakiim.
kitabin içeriğinden ötürü* bende hoş hisler uyandırmayan ve bir yazarın kullanıcı adı olan isim tamlaması.
Lafını dolaylı yoldan olmayan, evelemeden, dobra dobra ve anında tepki veren kardeşim. Helal olsun.
Çok degerli bir yazar. Yemin ediyorum kız kardeşimden ayirmiyorum. Böyle sanki kız kardesimmis gibi. Bana mesaj atınca sanki kız kardeşimle konuşuyorum gibi oluyorum. Kalemi güçlü. Aklı keskin olsun. Şirine bir yazar...
An itibari ile kendisiyle kardeş olduğum yazar. Çok içten ve samimi olduğunu zannettiğim ve bundan emin olacağım yadsınamaz bir gerçektir. Var ol kardeşim.
(bkz: mercedes)
Monte kristo kontunun karısı.
Benim kanımın çok ısındığı yazar. Uzun süredir takipleşiyoruz kendisiyle. Tanışıp bir şeyler paylaşmayı çok isterdim.
Yıllardır takip ettiğim süper yazar.
V mi lan bu?
Bir susermis.
Doğum Gününü ilk kutlayan kişi olmuştur bugün için. Çok teşekkür ederim tekrar kendisine.
Sözlükte ilk Muhabbet Ettiğim yazar.Nedense Donuza Eklemişim Herhalde Irkçılık veya Dine Saldırı gibi Bir hareketini Görmüşüm.Donuzdan çıkartayım Sonuçta ilk göz ağrısı.