bugün

görsel
görsel

Monster Hunter oyunun filminden ilk görüntüler yayınlandı. Gelecek yıl sinemalarda olması beklenen video, Monster Hunter hayranlarına filmin nasıl olacağına dair bir fikir verdi.

30 saniyelik tanıtım filmi, Şangay Uluslararası Film Festivali'nde gösterildi. Tanıtım filminin bir telefon kamerasıyla kaydedilmiş görüntüleri, ‘Monster Hunter Asia’ Facebook sayfasına yüklendi.

Millia Jovovich ve Tony Jaa'yı canavarlar kumdan çıkarken görüntüleyen tanıtımda heyecanlı sahnelerin yer alacağına dair bir ipucu alıyoruz. Tanıtım filminde ayrıca Ron Perlman’ı da görüyoruz.
Milla jovovich'in (ohş) oynadığı bilimkurgu filmi.

Ekşide yorumlara baktım, izlediğim en kötü film diyenler var. Tamam şaheser değil ama o kadar da kötü değil.

afişlerine bir bakın, ne var o afişlerde: boyundan büyük kılıçla poz vermiş milla (ohş) var, fantastik bir ortam var. Filmin adı ne: monster Hunter... Bunları görüp de interstellar mı bekliyor bu koduğumun entelleri anlamıyorum.

tam olarak vaad ettiği şeyleri vermiş tam bir popcorn filmi. ejderhalar var, dev yaratıklar var aksiyon var, kafa yormayan yüzeysel hikaye var. izleyecek bir şeyler arıyorsanız çıtır çerez tadında seyirlik...