bugün

tarihci76...

değil tabi. ayağımın tozuyla şaka yapayım dedim. yoksa tarihci76 moderatör torpilinden pek nasiplenememiş bir abimizdir. kendisi de yeri geldiğinde bu durumu dillendirir zaten. zaten anlatmak istediğim de tam olarak bu değil.

moderatörler tarafından kayırılma lafıyla sürekli karşılaştığımdan mıdır nedir yazasım geldi. çaylakken hep bunu düşündüm. insan dedim, neden dedim, neden uludağ sözlük'te bir moderatörün kendisini kayırmamasını bu kadar dert eder dedim. nedir bu torpil sevdası dedim. işe torpille girer, işten torpille çıkar, okula torpille girer, ihaleyi torpille alır... hadi bunların hepsini anlarım. tamam haysiyetsizliktir, şerefsizliktir, orospu çocukluğudur ama yine de anlayışla karşılarım. iş-güç-okul-gelecek önemli şeyler. insan işin içinde bu gibi konular olunca şeytana uyabilir. bir an kendini garantiye alma ihtiyacı hissedebilir. ama dedim, hayatının her alanına bu torpili sokanlar nasıl insanlar dedim, insan dedim, uludağ sözlük moderatöründen de torpilli olmayıversin dedim, ne olacak sanki dedim. dedim ama dinletemedim beyler.

kayırılmaya ihtiyaç duyma psikolojisini anlayamıyorum. bir yerlerden destek almadan, kendi başarılarıyla, kendi kendine yaşayabilen arkadaşlara sahip olmak istiyorum. istiyorum ama beyler, bulamıyorum.
(bkz: moruk)

düzenli olarak çaylak yapıyorlar allah razı olsun. arada dinlenmek lazım diye.
trollerin neredeyse tamamıdır. sözlüğün rankı artsın diye bütün saçmalıkları ve sıçtıkları başlıklar görmezden gelinmektedir.
şüphesiz gammaz tayfasıdır. 1 hafta tatil hediyeleri var ulan.
bir de hakkında olumsuz entrylerin silindiği yazarlar var ki, işte bu terbiyesizliktir... olumlu söz kadar, olumsuz söz de olması lazım değil mi ama... fakat maalesef, bazı saf arkadaşlar; hakkında yapılan olumsuz düşüncelere tahammül edemediğinden dolayı; "hakkında yapılan olumsuz düşüncelere tahammül edemeyen yazar" girisini bile sildirmek için moderatöre yollayıp ve moderatörde bu saf arkadaşı kayırdığı için hop siliveriyor...
sözlükte onlarca var. formata uymuyorlar demiyeceğim çünkü burada format var diyenin aklını sikeyim. bi türlü uçurulmayan her entrysini şikayet ettiğiniz halde moderasyon tarafından siklenmeyen bi yazar gördüğünüzde bilin ki o bir köledir. adet suyuyla çorba yapmak gibi başlık açar ırzı sikilesi biri silinmez hatta desteklenir sen gider bi problem hakkında başlık açarsın hemen uçurulur. anlıyorsun değil mi.
çift hesapla arzı endam eden yazarlardır.
benim.

rüşvet veriyorum.
sadece kayrılmıyor olabilir.
ac dc dinleyen imm şey.

bayağı bi samimiyet var. bu meme açan ablaya laf söyletmez moderasyoncuklar.
Yıllardır aylardır yaptığım analizler sonuçlarına göre liste bayağı kabarık.

Entry'ler yabisiyo.
benim. severler beni kayırırlar. neden seviyorlar bilemem !!!yoksa bunca salak girime sebep silik olmam lazım
bende sizi seviyom . fake hesapta kullana bilirmiyim? valla çok seviyom .
ben de biliyorum bir kaç kişi. yazık çıkarlarına dokununca da sildiler zaten.haksızlığın böylesi.
Bursa li corumlu bi de yollu yazarlar modlar tarafından koruma altındadır.
vardir yada yoktur bilemem. sadece suc oldugu bilinen basliklara aninda mudahale etsinler ve asagilik mesajlari gormuyelim yeter. ondan sonea kimi korurlarsa korusunlar. 13 - 15 yas muhabbeti sol frame de durdukca, insanliginiza olan saygim bitecek.
tengir efendidir. sıradan kendi halinde bir yazar sürekli aynı konularda entry girerse çaylak ederler. ama bu vatandaş siyaset aşağı siyaset yukarı, vay cehape vay muharrem, dolar aşağı dolar yukarı hep bir siyaset.

kaç paraysa ödeyelim bizi de kollasınlar. hatta fazlasını vereyim yanıma 3 5 yazar daha alayım onları da kollasınlar. ayıptır.
Aktrollerin alayıdır.
kayırılması gerek 1. nesillerdi çünkü onlar bu sözlük ün canlı tarihiydi.
adam geçmişten 2 anı anlatsa yeni nesillere çok farklı gelirdi ama olmadı.
güzelim insanları harcadı bu zall ve acemi moderasyon elemanları.
büyük hataydı.b,nlerce yazardan kala kala en eski 3. nesiller kaldı. tek tük 2 ve az sayıda birinci nesil.
ne oldu? kimse kazanamadı.
(bkz: uludagsozluk02)nim akp li olması ve akitleri aktrolleri koruması yüzunden kayırılan yazarlar var misal rall ve iyesta sert.
Akp li ve kürtçü yazarların çoğudur.
genelde sözlüğün aktrolleridir. hatta bizzat moderasyonun kendi hesabı bile olabilir bu aktroller. ki ben onların fake hesapları olduğunu düşünüyorum bu aktrollerin.