bugün

türkiye michael jackson hayranları topluluğu.

Michael Jackson resmi kurumu MJJSource tarafından tanınan ve resmi sanal mühür kullanma hakkı verilen ilk ve tek Türk Hayran Sitesi oldu.

yaklaşık 1.500 üyesi var. 9 istanbul, 6 izmir, 6 Ankara, 5 Mersin ve Adana, 1 Antalya, 1 de Türkiye Genel Buluşması Gerçekleştirmiş bir topluluk.

MJTurkFan siteleri üzerinden yalnızca en kaliteli ve nadir bulunan Michael Jackson dökümanları ücretsiz paylaşılırken, var olduğu bilinen bütün Michael Jackson indirilebilir dosyalarının adresleri paylaşılıyor.

Michael Jackson'ın verdiği bütün röportajların ya tamamı ya da özetleri ile bugüne dek yayımlanmış ya da piyasaya sürülmemiş 100 şarkısının sözleri Türkçe'ye çevrildi.

50 kişiye 100 Michael Jackson tişörtü, 30 kişiye özel kitapçığı, 35 kişiye arşiv cdleri, 5 kişiye özel kabartma posterleri ücretsiz olarak sundu.

-5 yıllık döneminde MJTurkFan, karşılıksız sevginin en güzel örneğini sunarak sevdikleri sanatçının iyi ve kötü gününde yanında olmak için her türlü gayreti sarfederken, MJTurkFan'ın destek veren sesi başta Kanal D, TV 8, Hürriyet, Milliyet, Posta ve Blue Jean olmak üzere pek çok saygın yayın organı tarafından tüm Türkiye'ye duyuruldu.
* 2001 yılının başlarında bir yahoogroups olarak kurulan o zamanki michael hayranları için alternatifsiz bir grup olmasından ve gayet cana yakın yönetime-üyelere sahip olmasından kelli çığ gibi büyüyen ve yine yamulmuyorsam 2004 yılından beridir de http://www.mjturkfan.com adresinde ikamet eden oluşum. yahoo! groups çatısı altındayken üye olup (64. sıradaydım galiba) sonra mjturkfan.com a taşındığında hemen oraya da zıpladığım (11. sıradaydım galiba) bana mükemmel arkadaşlıklar kazandırmış bünyesinde mjsflower nickli melek yüzlü birini barındıran ve bunun için bile belki saygıyı hak eden michael için bir şeyler yapan bir grup cesur yürek. çok mu iddialı oldu? evet biraz ama yöneticiler gerçekten amatör ruhla bir şeyler yapmaya çalışıyor bu bile takdiri hak ettiklerinin kanıtıdır. ejackson nickli hayranı da unutmamak gerek ki kanımca michael jackson ın türkiye deki en sıkı hayranıdır. ve tabi ki ashley nickli dünyalar tatlısını unutmamak gerek. hayret bunca yıl üye olduğum sonra şutlandığım bi yer hakkında neden daha önce bi şey yazmamışım anlamadım. neyse. sözlerimi bitirirken michael jackson hakkında kafanızı kurcalayan bir şey varsa yazarsanız bana okursanız http://www.mjturkfan.com a gidiniz. şimdi de hadi gidiniz.

haa bu arada "bu kadar methiye düzdün şutlandığın yere ne kaypak adamsın" derseniz o zaman sizi eksisözlükteki mjturkfan başlığına yönlendirmek isterim. şutlandığım zaman baya histerik bir şekilde gayet iddialı şeyler yazmışım oraya. ama şimdi düşüncelerim tamamen değişti.
Türkiye Michael Jackson Hayranları Topluluğudur.
michael jackson ın türk hayranlarının toplandığı websitedir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.