bugün

insani yardim için gönderilen silahlar (bkz: swh) güldüm amk.
sonradan koyulan silahları yutturmaya çalışan paralel örgütün oyunu.
silah değil çiçek onlar çiçek,

ne yalancı bu medya ya.
Aslında onlar battaniyeydi suriyeli kardeşlerimiz için neden böyle yorumluyorlar ki !
lahey'de hoplatacaktır.
devletin gizli işlerine kafa yormaktan başka bir şey değildir.
görsel
istediğim silahı mit tırlarından alıyorum.onlar konusur ak parti yapar.
1 Başbakan Davutoğlu, “TIR’da ne olduğu kimseyi ilgilendirmez” dedi. Hesap vermesi gereken Meclis’e ve sevkıyat sırasında yaşamı tehdit altına giren halkına bir açıklama borcu yok mu?

2 MiT’in uluslararası silah nakletmek gibi bir görevi, işlevi var mı? Bu görev, kanunla belirlenmiş mi?

3 Silahların IŞiD’e değil, Türkmenlere gitmesi, bunun illegal bir operasyon olduğu gerçeğini değiştirir mi? Operasyona yasallık kazandırır mı? Gittiği adres, devlet eliyle silah sevkıyatını meşru kılar mı?

4 Bu bir devlet kararıysa neden vilayetin, savcılığın, jandarmanın hatta MiT Bölge Başkanı’nın haberi yok?

5 TIR’lar yakalanınca MiT, “Malzeme bizim. Türkiye içi birimler arası nakil işlemi yapılıyor” diye savcılığa yazı vermiş. Bir devlet kurumunun, diğerine sahte belge vererek yalan söylemesi, olağan bir uygulama mıdır?

6 Bütün bu skandal, sevkıyat sırasında yakalanmalar, askerler arama yapınca mensuplarının kimliğini gizlemeye çalışmalar, TIR’ın önüne direksiyon kırmalar, durdurmayı beceremeyince valiyi devreye sokmalar, dünyaya rezil olmalar, MiT’in büyük beceriksizliğinin de kanıtı değil mi aynı zamanda? Devletin istihbarat teşkilatı, bu kadrolara mı emanet?

7 Ve son soru: Sahi, Hakan Fidan neden istifa etmişti? Bu operasyonun deşifre olmasında, MiT içinde bu kanunsuzluklardan rahatsız olan kadroların payı var mı?
Herkes nereye gittigiyle ilgileniyor. Asil onemli olan nasil nereden geldigi.
ne silahlarmış , sözlükteki vatan hainlerini ortaya çıkarmıştır .
iftiradır. o roketatar mermisi sandığınız şeyler aslında fitil. normal insana biraz büyük gelmiş olabilir, ama onlar kendi kullandıkları boyutlardakini göndermişler.

hadi ilaç değil onlar deyin akitler.
Kime gittiği. kimin gönderdiği önemli değil. Bunu gönderen türkiye cumhuriyeti ise bu bir devlet sırrıdır. Devlet sırrına,devletini seven herkes sahip Çıkmalıdır. Devlet sırrı mevcut hükümeti bağlamaz adı üzerine devlet sırrı.
Dünyanın neresinde hangi mantığa göre battaniye, yiyecek vs gizlenirki, eğer böyle bir yardımsa yapılan neden gizleme gereği duyarsınki.

Somali yardımını cümle aleme duyuranlar bunu neden gizlediler.

Bal gibi silah, bal gibi resimler doğru ve siz fakabastınız.
mit tırlarındaki silahların ülkenin güvenliği için gönderildiği artık resmen kanıtlanmış oldu. haber ayyuka çıktıktan sonra sınır güvenliğimiz tehlikeye girdi ve bingo.
(#28043358)

sınırımızın bir adım ötesinde kürt devleti kuruluyor. sınırının güvenliğini sağlamazsan ne sınır kalır ne toprak. işte devlet sınırının güvenliği için uğraştı ama hain içerde olunca kapı da kilit tutmadı.

bu öngörüyü sadece türk basınından değil Amerikan kaynaklarından da elde edebilirsiniz.

Amerikan halkı maruz kaldığı yoğun beyin yıkama tekniklerine rağmen hala düşünüp araştırabiliyor.
demek ki bizdekilerde bir sorun var. baronlar hdp' yi durduk yere barajı geçirmediler.

http://beforeitsnews.com/...y-shin-bet-2-2449194.html

linkteki yazı kürt devletini ve petrol yataklarını içine alacak büyük israil devletinin nasıl kurulmak istendiğini anlatıyor.
bu Siyonist planın mimarı benim her zaman söylediğim büyük şeytan-baron Rothschild ' ler (illuminati).

Siyonist medya (içimizdekiler de dahil), planı engellemek isteyen cumhurbaşkanımızı engellemek için herşeyi yapıyorlar ama Allah'ın izniyle başaramayacaklar.

ayrıca Reis'in şu lafı her şeyi anlatıyor. "Eğer batı beni övseydi, emin olun kendimden şüphe ederdim".
17 aralık mahkemelerinde hesabı sorulacaktır.
işide gitmiş silahlardır. işid de onları fransa da kullandı. ayıkla pirincin taşını tayyip.
GOTUMUZE GIRECEKTIR.
hala bu silahların kime gittiğini daha doğrusu gidemediğini sorgulayanlar videoyu bir zahmet izlesin.

https://www.youtube.com/watch?v=2dq4Bgpw5Ow

türkiye bu feryada sessiz kalabilir miydi?
Zamanında ikmalinin askerliğimi yaptığım yerde yapıldığı iddaa edilen tırlardır. ♞
"devlet sırrı" olduğuna göre gerçektir.