bugün

eğer ajansa ve işi icabı yapmışsa, hemen cv'mi mit'e yollattıracak kişidir. du bakim... hah...
insankaynaklari@mit.gov.tr
ne idüğü belirsiz ve aynı zamanda gözükara erkektir.

2 gün önce bir gece vakti şahit olduğum hadisedir, birkaç adım önden giden çiftin, mit, yani : milli istihbarat teşkilatı'nın duvarına yönelmesi dikkatimi çekti, merakla izlemeye devam ettim, erkek kızı tıpkı yatak odasındaymış gibi mit'in duvarına yaslayıp resmen yedi, ben ve civardaki tüm insanlar dumur vaziyette kaldı, üstelik bu durumdan bizzat kendi utananlar da oldu, şimdi bu çifte ne denir bilmem ki. acaba cami duvarına işeyen it ile, mit duvarında sevişen kopuk arasında bir bağ kurabilir miyiz?
- güvenlik duvarı doğu cephesinde 20 yaşlarında bir çift göründü.
- evli değiller evlilik yüzlükleri yok.
- oğlan esmer 180 boylarında, kız 174 boyunda.
- göz retinası kimliği; oğlan hüseyin oğlu ahmet burak, doğum tarihi 12 Nisan 1983, kız murat kızı fadime sezgin, doğum tarihi 26 Şubat 1984.
- kızın doğum günü, sokakta yarışma programı yapan kılıklı kameraman ve sunucu gönderildi.
- kendilerine hilton'da akşam yemeği ve oda hediye edildi.
- akşam saatleri yemeklerini yediler.
- gece saatleri seviştiler.
- video hazır.
(bkz: direği adeta yalayıp geçti)
(bkz: durduramıyoruz efendim yalıyor da yalıyor)
artık yedi sülalesi bilinen maldır.
mit'in de en kısa zamanda yalayacağı aşıklardır.
(bkz: kontrespiyonaj)
adeta yalayan erkektir. adeta...
cia, mossad, bfb, Scotlandyard işbirliğiyle gerçekleştirilen gizli operasyonun ilk ayağıdır. türkiye üzerinde çeşitli oyunlar oynanmaya devam etmektedir. derhal halk olarak uyanmalı, bu olanlara dur deme vaktimiz çoktan gelmiştir. o da ne;
hacı dayı;

-hey man!what r u doing?
*vay mına goduklarım. sokak ortasında bide...
-hey!stop it!
*hey bide, bide it. vay eşşoğlusu. vurun kafire ey cemaati müslimin. adeta karıyı yalıyodu.
*çatarat! patarat! güm! pat! çat!

hacı dayı bir kez daha devreye girmiş, kahramanlıklarına bir yenisini daha eklemiştir. sana minnettarız " HD "
(bkz: adeta derken), yaladı mı yalamadı mı? konunun bizi ilgilendiren tarafı bu olmalıdır, yoksa mit olmuş, dsi olmuş ya da duvar olmuş çit olmuş hatta kız olmuş kadın olmuş bizi ilgilendirmez.
(bkz: muhabirimiz saipsiz eskişehir den bildiriyor)
(bkz: söz sende saipsiz)
mit'in duvarına yaslayıp yalamasa olay olmayacak erkektir. aslında başbakanlığın duvarına da yaslayıp yalayabilirdi ya da çankaya köşkü'nün. ancak mit'in duvarına yaslayıp yalaması işin arkasında dış güçlerin olduğunu düşündürmüştür. belki de mit'in duvarına yaslayıp yalaması; mite'e saygı duymadığının ya da o duvarın yaslayıp yalamaktan başka bir işe yaramadığını düşdündüğünün kanıtıdır. tutuklanması ve sorgulanması caizdir.
anlatımda bir belirtme aracı olarak; (bkz: adeta).
mit tarafından her hareketleri kayıt altına alınan heyecanlı erkektir.
ajan da olsa erkek erkektir.