bugün

gülmekten öldürmüştür.
Bu karikatürden daha iğrenç bir şey olabilir mi diye soran olursa karikatürü paylaşan entryi okuyun.

O nasıl dil o nasıl mizah lan?

Ne boş beleş tiplersiniz olm.

Siktir git bir şey üret, elin ekmek tutsun.

Böcekler bile çalışıyor amına kodumun dünyasında, herifler bütün gün böyle sikik şeylerle uğraşarak vakit geçiriyorlar.
ibb yi borca surukleyen icin karikatur paylasan toplardan tum ulkeyi borca surukleyip dolari neredeyse 10 a cikaranlar hakkindada ayni perfonmansi bekliyoruz.
espri ve mizah zeka isidir yani nu adamlarda olmayan bir şey.

bu salaklarda ciddi ciddi kendilerini komik olduğunu falan saniyor o daha komik iste.
paylaştıkları karikatür mü komik, karikatürü paylaşırken aklınca komiklik yaptığını sanan über zekalı arkadaş mı komik bilemediğim durum.
harika doşşak geçen karikatürdür. ben beyendim.
Hatalı karikatür. Kasa rafları düz ama borç senetleri açılı duruyor. Normalde perspektif olarak bizim o senetlerin üzerinde yazan yazıyı görmememiz lazım.

Hata var.
bu bildiğin ilkokul resim çalışması, karikatür nerede peki??
Çok güldüm hattâ gülerken öldüm bu entryi mezardan yazıyorum.
Lütfen bu dergiyi çıkarmayın harcanan ağaçlara açıyorum . Lemana uykusuza bakın mizah nedir anlayın .
türkiye'de harcanan bir yeteneği olan karikatürist tarafından çizilmiştir.

bence bu yeteneğini katar, mısır, suriye, iran, arabistan gibi süper gelişmiş ülkelerde kullansa daha iyi olur..
Misvak karikatürlerine gülenin ve bakanın kendine saygısı yoktur. Miralay' ın kuyruk acısı işte. Ekrem artık kıçına tekmeyi nasıl bastıysa.