bugün

biraz orjinal olsalar keşke.
Derin bir çomar kokusu alıyorum .
dönek korkak yazarın başlık açıp kaçtığı konudur.
ne kadar özenti bu akpliler.
Memleketin anası bellenmiş bunlar hala başkanlık derdinde.
Acındırdı. Gerçekten acıdım bu arkadaş ve aynı kafada olan arkadaşlara.

Körelmenin bu kadarı ülkeyi mahvedecek. Ülke yangın yerine bu kafadaki insanlar yüzünden dönecek.

Allah size akıl fikir versin.
iyi başkanlıktan sonra aç kalacaksınız ama haberiniz olsun öyle darılmaca yok.
akepe, türkiye'nin gelirinin yüzde ellisinden fazlasını bölüşen yüzde yirmiye çalışıyor. sonra açım, size verdiğim oylara lanet olsun. köprünüz yıkılsın, hava alanınız yok olsun demek yok zaten derseniz tayyip'in kolluk birliklerinden dayak yersiniz.
Bu gidişle başkanlığı değil pişmanlığı ilan edeceksiniz. Cumhurbaşkanını halka seçtir sonra da devlette iki başlılık oluyor de. Cumhurbaşkanlığı önceden temsili bir makamdı, icra makamı değildi. O hale getirdiniz şimdi de sorun oluyor diyorsunuz. Biz ne bileceğiz yarın çıkıp da kandırıldık aslında parlamenter sistem daha iyiydi demeyeceğinizi?
Alışılageldik misvak zevzekliğidir.

Cumhuriyet olmasaydı da padişahlık sürseydi rize dağlarında eşkiyalık yapan gürcü haydutların torunları herhangi bir devlet mevkiine yükselmeyi rüyalarında bile göremezdi. Ancak yakalanıp dağda vurulacakları günü beklerlerdi.

Bir atatürkçü olarak hiçbir zaman misvakta yayınlanan mantıksızlık silsilelerine sinirlenmiyorum. Belli bir mantık çerçevesinde sunulup benimkine tehdit oluşturabilecek düşünceler karşısında öfkelenirim ancak. Bu rezillikleri görüp marifet olduğunu sanan beyinsiz sürüsüyle aynı atmosferi soluduğuma şaşırıyorum sadece.
hayalleriniz ancak atatürk'ün yaptıklarına yetişebiliyor. acınacak haldesiniz haberiniz yok
sözlüğümüzün trans bireyini (bkz: bence porsche) pek heyecanlandıran capstir.

bakın kafadarları da coşmuşlar:

http://odatv.com/ak-escin...am-mesaji-2910161200.html
başkanlık sisteminin ilan edilen bişey olduğunu sanıyor olmak bir insan için yeterince utanç verici olsa gerek sanırım.
Valla başkanlık gelir mi bilmiyorum ama olursa tayyipten sonra gelecek başkanın ilk işinin hala hayattaysa bunu astırmak olacağını biliyorum .
Vay be adamlar Atatürk'ün sözünü bile çalmış. Maşallah önce paralar sonra Dombra şimdi bu. Bir şeyiniz de orjinal olsun bir şeyi de çalmayın be.
Kendi kendini yok eden faşist tavuk hayali.

Dua edin bu isim giderken sizleri de götürsün nemalanırsınız. sayenizde boşalttığı devlet hazinesini tek başına yerken "afiyet olsun başganım" diyecek alkışcaya ihtiyaç duyacak yalnız kalmasın yazık.
güldüren capstir.

Akşener ile ince neye güvenerek böyle şeyler söylüyorlar ya.

Hadi biri barajı geçemeyeceğine rağmen şansını deneyip parti kuruyor,diğeri ne yapıyor acaba?En son genel başkanlığa oynuyordu ama kılıçdaroğlu'na yenildi.kılıçdaroğlu'na yenilsem ben siyaseti bırakırdım ya.

Yapmayın böyle şakalar.*