bugün

(#3384532) entrsiyle gülümsetmiş çok yaşayasıca yazar. *
(bkz: tüh erkekmiş)
tipik galatasaraylıdır efenim. bir tartışmaya girdiğiniz zaman kendisi size 4-5 konudan saldırır. bu konuların hepsine cevap verip üstüne 2-3 tane de soru sorarsınız. baktı sorduklarınıza cevap veremiyor; demagojinin en güzel örneklerini sergiler. misaL: hakan şükür beleş gitti dersiniz; "ben de öyle biliyordum ama öyle değilmiş" der. akabinde sanki bu saptama kendi saptamasıymış gibi her tartışmada bu muhabbeti açar. sözlükteki galatasaraylılar adına aynı takımı tuttukları için üzüldüğüm şahsiyet. kendisine ismail yk nın galatasaray marsini hediye ediyorum. dinlerken "benim uefa kupam var" belgeselinin de 87123987. tekrarını izlemesini tavsiye ederim.
sadri alisik'in basrolunu oynadigi turist omer uzay yolunda filmindeki komputere benzettigim yazarin rumuzu.

kendisi ana fikirlerden cok gereksiz, kucuk detaylarla* ilgilenmede asmis bir sahsiyettir. tebrik eder, basarilarinin devamini dilerim.

edit: pek bir değişiklik yok.
from hell filminde jack the ripper' in peşine düşen dedektif gibi cesur kararlar veren ve dürüstçe entry yazan yazarın rumuzu. üslubuyla olsun, centilmenliğiyle olsun son derece iyi niyetli bir insan ve yazardır. takip etmekteyiz efendim.
haftanın en basarili gammazlari istatistiğinde 1. olmus basarili 5. nesil gammazimiz.
(bkz: bu ne hiz) *
eski galatasaray maçları hakkında hafızasının benden daha iyi olduğunu düşündüğüm uludag sözlük spor servisi müdürüdür.
dünyayı gezen gemici dostuma danıştım minik mavi balina olurmu diye. cevap şudur. mavi olabilir ama balina harbiden balina gibidir yani o kadarda ufak olamaz yaa.
'yeter lan moderatör yapın artık şunu' dediğim, şahsım gibi kendisi de değerli bir hayvan olan sevgili yazar.
(bkz: havada kampanya kokusu var)
tutamıyorum kendimi, ay ay ay.
(bkz: minik mavi balina moderatör olsun kampanyası)
5. nesil olmasına karşın formata çok hakim, saygı duyulası. su çıkardığı deliği öpüyor, selam ediyoruz.
yazar olmasının ötesinde son derece kaliteli bir kişiliktir. gerek bilgi entryleri gerek de tarzıyla, muhtemel bir moderatör alımında ilk akla gelen isimdir.
343.entrym sen ol demek istediğim hakan kadir balta sever yazar. özünde halit kıvanç'tır.*
güzel entry'ler yazan, son günlerin modası sağa sola saldırarak yazma anlayışından hayli uzakta görünen ve kalbindeki galatasaray aşkı ile kendisini belli eden sözlük yazarı.
gammazlık mertebesini sonuna kadar sömüren yazar kişisi.
hebelehubele den sonra beni gammazlık listesinde 1.likten eden 2. şahsiyet. kendisini hep galatasaray ve futbol tarihi ile önünde açık duran bir ansiklopediyle hayal etmekteyim. ya da biriyle konuşmaya başlamadan önce browser da 6-7 tab açıp kaynaklarını hazır bekletiyor da olabilir. *
Özel güçleri olan ve istemsiz bir şekilde sürekli şifre çözen yazar.*
hoş sohbet, okunası uuser.
sözlük tecrübesi olduğundan, bir beşinci nesil olarak en başarılı gammazlardan olması çok da şaşırtmayan yazar. varlığı sözlük için güzel olan.
hoş gelmiş.
fotospor düşmanı.
fukaradır.
üst üste 2 hafta boyunca +500 gammazlık yaptığından mütevellit, beni bir an önce uludağ sözlük crime scene investigation ekibini göreve çağırmak zorunda bırakan yazar. kendisinin monitör karşısında cansız olarak, mouse imlecinin ise gammazlık butonuna basılı halde bulunmasından korkuyorum.
özel mesajına cevap vermediğiniz takdirde ağzına sakız olduğunuz yazar.**siz siz olun özel mesajına cevap verin.*
sol framede görünce silindi sandığım yazar. ama silinmiyor. hala burda. kabuslarla beraber.
entry lerimdeki hataları yüzüme vurmadan düzeltmemde yardımcı olan nesildaş yazar.
engin futbol bilgisine sahip, dikkatli bir futbol izleyicisi olan yazar...
mahlasıyla gülümseten, yazdıklarıyla eğlendiren sıcakkanlı, sohbet-muhabbet canlısı bir insan olduğu her halinden belli olan yazar. e böyle olunca sözlük içinde de epey bir çevre edinmiş. hakkında girilenlere bakınca bu anlaşılıyor. aynı zamanda iyi de bir okur, gammaz sıfatına takılıp aldanmayın eğer entry'nizde bir hata gördüyse hiç üşenmeden özelden yazabilir, sözlük formatına uygun olmayan kısmı düzeltsen iyi olur şeklinde bir yaklaşımda bulunabilir. böyle gammaz dost başına!