bugün

Metroda giydiği mini eteğini protesto eden amcayı çekip neden bakmadı diyerek kudurmuş kızımız.

işte bi yüzden erkek olmak yazın daha zor.

https://mobile.twitter.co...tatus/1137450048382492672

görsel

Kızımız yoğun linç yediği için gönderiyi sili.
ehehe.

Bir yazarın verdiği video.

https://twitter.com/grego.../1137722668533334023?s=21
gerçek mi lan bu?

şaka deyin bana.

nolur şaka deyin.
"görmek istemiyorsan gözlerini kapa" lafını ağızlarında sakız yapmamışmıydı bunlar. kapayınca da böyle oluyor. sonra da "yok dikkat çekmek için giymiyoruz yha".
baksaydı da 'hiç mi bacak görmediniz, bıktım bu erkeklerin taciz eden bakışlarından, hayvan herif beni gözüyle soydu resmen, feminizm, pozitif ayrımcılık, meta değiliz biz!' diye bık bık kafa ütüleyecekti. klasik ilgi kevaşesi zırvaları, prim vermeyin bunlara ki azalarak bitsinler.
Umarım prim yapmaya çalışan bir salaktır.
Yoksa böyle bir cehaleti 40 yıl eğitsen de fayda etmez.
bence en dogrusunu yapmış
sonucta kadının bacaklarını örtmeye kalkmamış veya siddet uygulamamış kendi gözlerini kapatmış
kadın giyiminde özgürlüğünü kullanmış, adamda bakmak istememis.
olayi nereden ceksen elinde kaliyor. kiz iki turlude elestirebiliyor. baksa bi dert bakmasa(boyle dertmi olur aq).

amcada kendini bukadar kisitlamamaliydi. birine taciz edici gozlerle olmadigi surece bakmak kadar normal bir sey olabilir mi. bu sekilde kendini aciz, yobaz ve cahil gostermis.

edit: balkonuda salona katayim mi ne olsun istiyosunuz oclar.
kadınlar yıllar sonra elde ettiği değeri çok kötü kullanmaya başladı.
görsel

t: saygısızlık yapan kızdır.
isteyen istediğini giyer. dayı çomar.şov yapmış. gözleri kapamadanda bakmama diye birşey var.
adam istediği gibi alnını yüzünü gözünü kaşını kapatabilir. sen ne hakla birisinin fotoğrafını çekiyorsun çomar karı! o adam senin fotoğrafını çekse tacizci diye bağırıp adamı linç ettirecektin. lanet olsun senin gibi teşhircilere. bok gibisin uzak durmaya çalıştıkça kokun geliyor.
kadının serbestçe mini etek giyme hakkı olduğu gibi adamın da gözünü istediği gibi kapatma hakkı var kime ne ki,
adamdan izin alınmaksızın video çekilmesi, internete yüklenmesi suç teşkil eder.
sağıma baksam haram soluma baksam haram ne zorsun ahir zaman..
mansur yavaş döneminde olmuştur!
"Niye bakıyorsun ayı" döneminden "niye bakmıyorsun lan boşuna mı mini giydik" dönemine gelmişiz. Vay be. Bu erkekler de hiç bir türlü yaranamıyor ha. Bakınca tacizci oluyor, bakmayınca da beğenmedi, aşağıladı, tahammül edemedi oluyor. Ortada bir sıkıntı var. Bu sıkıntı erkeklerde mi, kadınlarda mı, yoksa kadınların giyiminde mi bilmiyorum.
Bunlar gibiler yüzünden insanlığımdan utandım. Bu dünyada kefere yasaları ile kralsınız. Öte tarafta ne halt yiyeceksiniz bakalım.
Iki gerizekalı bir vagonda karşılaşmış.
Ya moruk adam da da hayır yokki amk. Biri senin önüne eçip gözlerini kapatsa rahatsız olursun. Baksa, laf atsa daha iyi amk.
Bakarsan sapık bakmazsan öküz diyecek kızdır.
Bazen erkeklere de üzülüyorum.
Baksa ayri kufur edersiniz, bakmayinca da ayri kufur edersiniz. Bu nasil bir ulke oldu amina koyayim boyle ya ? Adam karsisindan rahatsiz olmus ki gozlerini kapatmis. Bu videoyu cekenin ve internete surenin hakkinda hukuki bir seyler yapilmasi gerekiyor bence. Eline telefonu alan, herkesi tacizci ilan etmeye basladi.
En sonunda erkekler olarak sanırım (bkz: lee sin) gibi gözümüzü bağlayıp gezmemiz gerekecek.
Şaka bir yana adamın eli ile yüzünü kapamasının size ne zararı var sayın attention seeker?
eninde sonunda medeni olacaksınız!! diyen oç tiplemeleri. kadın haklıdır adam yobazdır çomardır gericidir bilinçsizdir diyen toplumun özenti mahlukatları sizi.

birileri kara çarşaflılara boyle baksa hoşuna gider mi diyen şerefsiz. bu ülkede dinini yaşamak isteyenlere keşke boyle bakılsaydı nice rezillikler nice ölümler nice işkenceler olmasaydı. adamın eliyle yuzunu kapatmasını karşısında ki kıza karşı saygısızlık diye laf ediyosun. o lafı ederken dinini düşündüğü gibi yaşayanlara kara çarşaflı tabiriyle çok saygı duyuyorsun dimi pezevengin dünyaya getirdiği.

özgürlük dediğin bir başka bireyin özgürlüklerini kısıtlamadıgında özgürlüktür. adam kızın kıyafet özgürlüğüne mani olmamış. laf etmemiş. ortada rencide yok taciz yok tecavuz yok darp yok kınama bile yok mk.

hadi gel bi de adamın açısından bakalım.

bu adamın inancı gereği ahirette boyle bir gunaha şahit olmak istememesi kadar normal bişey var mı? bakıp da kendisini inandıgı cennetten mahrum bırakmak istememesi normal değil mi?
la olum mk ingilteresinde bu işi yapan bi karı vardı. haberi hatırlamıyorum şuan. karı teşhircilik suçundan yargılandı. rencide ettiği gerekçisiyle karşı dava açıldı karıya..

şimdi bu gerizekalı kızın kendisine hiç zararı olmayan bir insanı topluma boyle mal etmesi nasıl hükümsüz kalabiliyor? şu int ortamından kimleri içeri aldılar kimlere dava açtılar. bu kıza ne olacak?!?!?

bi siz zekisiniz bi siz özgür yaşarsınız bi siz insansınız mk bencil medeniyetçileri....
Kurmaca bir olaydır.
Adam baksa sapık olur bakmasa yine sapık olur. ilgi delisi olmuş bunlar nasıl ilgi çekeceklerini şaşırıyorlar. Evet.
görsel
(işbu entry twitterdaki aybukoloji adlı kullanıcının attığı saçma twit baz alınarak yazılmıştır.)
Sırf pirim ve duyar kasmak için paylaşan kadın görünümlü şeytan.