bugün

bunun dogru bir davranis olmadigini ona soylerim.
hem surekli agda yapmak zorundasin der manupule ederim.
zaten bacaklarin da carpik bos ver derim.
kaç yaşında kadın, kendi giyebilir bence. ama yardım etmemi isterse tabi ki giydiririm.
temelsiz sorudur, kendisiyle çelişir. kıyafetlere bu tür anlamlar yüklenmesi çok dramatik geliyor bana; bu şekilde düşünenlere üzülüyorum cidden. özgürlüğün, kardeşliğin, eşitliğin ve barışın sembolü bir çorap üretseler değneğe takıp sokaklarda gezer miyiz peşi sıra?
özgürlükse giydiririm tabiikide.
hiçbir kıyafet özgürlük sembolü değildir ve herkes istediğini giyebilir. karım olsaydı ve bunu giymek isteseydi karışmazdım.
tabi ki giydiririm. sonuçta güzelse ona göre giyinmesi gerekiyor. başkaları bakarsa baksın sonuçta benim karım. seks düşünmek isteyen her türlü giyside düşünür. o yüzden tahrik edici ve seksi giyinmesi beni tahrik eder, canım karım.
modern ve insanlarında modern olduğu semtte yaşarsak kendi istediğini giyebilir çünkü etrafımızdaki herkes o şekilde giyineceği için bir problem yaşanmaz.

ama zaten eşim olmayacağı ve evlenemeyeceğim için bu sorunsalları düşünmüyorum .
istemiyorsa giymek zorunda değil tabi ama ben giymesini tercih ederim. Güzel bacakları var ve Çok yakışıyor.
bütün kızlar giysin karım giymesin panpa .
Giydirmem,hatta pantolon bile giyemez. Tesettüre uygun bol elbiseler ve pardesü giyer.
Size bir tüyo arkadaşlar; eşini çok seven kadın dışarıda mini etek giymez. Giyiyorsa kendini daha çok seviyor demektir. Zaten insan en çok kendini sever. normal.

Mini etek giymeyi, kalca açıkta giyinmeyi, nude dedikleri bir renk var işte onu giymeyi bırakan bir karısı olan erkek varsa bilsin ki çok güzel seviliyordur, ayaklarını yıkayın o eslerinizin.
evlenmeden önce giyiyorsa ben giydirmem deme hakkınız yok.

şahsen mini etek giyen veya giyme potansiyeli olan kişilerle ilgilenmiyorum.
görsel
Ben kocama giydiririm, isterse tabii.
freud'un tıkandığı ender sorulardan biri. acayip maskülen ve daşşak kokan sert bi soru.
Özgürlük mini etek giymek değil, sana bir şey yapma zorunluluğu getirilmemesidir. Birisi sana 'hayır, bunu giyemezsin! uzun bir etek giy!' derse, sen özgür olmazsın artık. Ayrıca sen bunu karına söylüyorsan sen de özgür değilsindir. Zira düşük özgüveninin, yükseltmeye çalıştığın egonun sana getirdiği zorunluluk karına karışmandır. Demek ki neymiş? Özgürlük için aynı zamanda bir beyin gerekiyormuş.
giydirir misin derken? kadın engelli ve kıyafetlerini kocası mı giydiriyor? erkekler de deli mi ne, sanki onlara soran var amk.
Afganistana siz, hadi bakiim.
Ataerkillik kokan soru cümlesi. Kadının ne giyeceğine kim ne hadle karisabiliyordu?
istediğini giysin amj özgürlük simgesi olarak giymesin.
Mini etek özgürlük değil, namussuzluktur.
Mini etekle nasıl özgür olunuyormuş ki amına koyuyum, hı? Özgürlük heykeli bile tepeden tırnağa örtülü.
özgürlükse giyer aga.
Saçma sapan konuşmayın lütfen ben varken o neden giysin.
Giydiririm ama evde ehehe isterse çıplak gezsin evde.