bugün

Sizin gibi cahil cühela kesimle evlenen kadınında aklına sokayım.
Ben şahsen giydirmem. Allah'ın kekoları, laf atar ben o sıra orda olmam.
Giydiririm.

Laf söz ve kaş göz eden olursa ona da mini etek giydiririm. Kimse 'irkek'liğimizi sorgulamasın.
Sadece evde.
Kadınların mini etek de giyebileceği özgür bir ülke için elinden geleni yapsın. Özgürlükler için de lütfen elinizden geleni yapın. sonrası için Bir ortak nokta illaki bulunur. Ben evlendiğimden beri eşimi huzursuz etmemek için daha dikkatli giyinmeye çalışıyorum mesela ama eğer istersem istediğimi giyeceğimi biliyorum. Benimle alakalı, benim tercihim. Evlilikte uzlaşmak için değişir ve dönüşürsün. Ve bu her zaman karşılıklı olur.
O siktiğimin mini etegi 60larda cıktı.

Ne alakası var aq solculukla?!

Asyadan amerikaya giyilen bir şeye galip gelebileceğinizi mi sanıyonuz aq don kişotları?

Sen Giydirmezsin karına olur biter.
Giymek istiyorsa giyebilir
istemiyorsa karışmam.
özgürlükse giydiririm.
özgürlükse giyer kimse karışamaz.
Malum şahsın 1 dk önce sorduğu sorudur. 387 gündür de merak ediyor.
götüne güveniyorsa giysin ne diyim.
Mini etek özgürlükse karım yorulmasın ben giyerim.
Kendi tercihi.tayt da giyer mini etekde.
Sokakta giydirmem, evde bana giyebilir.
Karım giyerken yorulur ben giyerim.
Size ne aq milletin karısından lan.
Şu sorunun benzerini 50 çeşit herkes herkese sorabilir.
Giydirmem.

Özgürlük müdür bilmiyorum. Sigara içmekte özgürlüktür ama içmeyi kendi adına doğru bulmaz adam vs. Binlerce örnek verilebilir.

Vücudu teşhir etmeyi doğru bulmuyorum. Toplumsal boyutta sınırı ne olmalıdır bilmiyorum. Evet.
özgürlükse giyer .
Kendi tercihi.tayt da giyer mini etekde.
Kadınlar özgürdür. Karım hariç.
lan mini etek giymek, türban giymek, çarşaf giymek, şort giymek bunların özgürlük olup olmamasının tartışılması ve karına giydirir misin diye sorulması bile iyice çomarlaştığımızın göstergesidir.
giydiririm.
‘Özgürlüğü savunmanın en iyi yolu özgürce yaşamaktır. ‘

O yüzden bir koca olarak sen de giyebilmelisin mini etek. Hatta giy yani savunuyosan.

Elbette mini etek değil özgürlük sayın yazarlar. Şimdi burda paragraflarca yazardım ama enerjim yok. Yazsam nolur orası da tartışılır da işte neyse.

Özgürlük güzel, korkmamak gerek. Sevgiler...
Özgürlük kelimesinin manasını nesneler üzerinde aramak hataya davetiye cikarir.

Özgürlüğü birine etek giydirerek veremezsiniz. Özgürlük öyle birsey değil maalesef.
Yerine göre değişir.