bugün

aslında beğenmediği tipsiz erkeklere kızıyordur bu k*hpe.

(bkz: #33290218)
--spoiler--
barzoların bakmasından rahatsız olan kızdır.

şöyle sevdiği,hayal ettiği bi erkek baksa yaşasın bana bakıyor diye ağzının sularını akıtırdı bu k*hpe kızı.
ama yok.
bunlardaki nabza göre şerbet birader...
--spoiler--
çok saçma bir cümle kurgusu olmuş.
mini etek giyen erkek......
(bkz: izmirlidir).
bütün hatlarını ezberlemek için ağzından salya akıtıp diliyle dudaklarını yalarken ağzını şapırdatıp t.şaklarını avuçlayarak ovalayan adamlardan iğrendiği için güzellikten vazgeçmesi istenen kızdır.
Uzun etek giyince de bakılan, Hatta kara çarşaf giydiğinde bakmanın üstüne Orta Doğu gibi yerlerde tecavüze uğramaya kadar giden, isterse şövalye zırhı ile dolaşsın gene de bu başlığı açan zihniyetin her durumda tacizine hatta fırsat bulursa tecavüzüne uğrayacak, 2 çeşit insan türünden biri olan "Kadın"diye adlandıran varlıktır.

Kadınların eteği, donu sizi bu kadar ilgilendiriyorsa kendini giyin sokaklarda takılın Bir kamyoncu bulur rahatlarsınız AMK.
Bir erkeğin aklına neden hayatında başka hiç bir iş yokmuş gibi bir kadının mini etek giymesi ve taciz edilmesi gelir!

Etek giyip de taciz edilmeyi mi çekti canın!
yakışıklı erkekler bakınca kızmıyorlar, haksızlık etmeyin.
çıplak gezse de bakmayacaksınız ulan! hayır bunUn nesini anlamıyorsunuz?
düşününce ben kız olsam mini etek giymiş bir erkek de bana baksa ben de kızarım.
Kadınlar her zaman ne istediklerini bilmiyorlar sonra da pişman olup türlü türlü hayal kuruyorlar .Biraz gerçekci olup imkansızı istemeseler tadından yenmezler ama nerdee ???
bazı başlıkların modası hiç geçmez.
Göze yasak yok abartmamak kaydı ile güzele bakmak sevaptır derler, rahatsız etmeyecek boyutta bakılabilir. Ama dün levent yenikapı metrosunda gördüğüm suriyeliler gibi 4 lü bi şekilde ağzı açık bakarken aynı anda arapça fanteziler kuracak şekle geliyosan ona ben farklı şeyler söylerim.
Bırakın kızlar istediğini giysin, erkekler bakacaksa da bunu bayanları rahatsız etmeyecek şekilde yapsın.

Çomarlığın lüzumu yok sonuçta.
(bkz: güzel bakmak sevaptır) güzele bakmak değil dedirten cümle.
aslında sadece kendisine göre yakışıklı sıfatındaki erkeklerin bakmasını isteyen kızdır. biz çirkinler bakarsak rahatsız olur. bu bir realite arkadaşlar yapacak bir şey yok defalarca şahit olundu yani görece olarak yakışıklı ne bileyim maddi durumunun iyi olduğuna dair emareler veren fiziği düzgün sayılabilecek erkekler bakınca farklı havalara giriyorlar senin benim gibi düz adamlar bakınca ya öfleyip pöflüyorlar ya cırlıyorlar..
Bir erkek niye mini etek giysin onu anlamıyorum.

(bkz: anlam bozukluğu)
Bkm'nin çok film hareketler bunlarda izleyiciye sunduğu elalem ne der şarkısında geçen 'öyle giyinme bizde laf atmayalım' sözünün hedefidir.
Bu içgüdüsel bir olay. Ben bile aseksüelitesi olan biri olarak bazen istemsizce baktığımı farkediyorum. Yapılan bir araştırmaya göre de bu olayın gayet normal olmasından bahsediliyor: Kadınların malum bölgeleri doğurganlığı simgelediğinden mütevellit içgüdüsel olarak bakıyoruz.
bakma demiyorum, hobi olarak yine bak ama üsturuplu bak.
erkek mini etek giyip mi bakıyormuş?
hadi giydin, ne diye sağa sola bakıyorsun.

bu ne saçma eylemdir.
bu ne saçma başlık.
bu ne saçma entrydir.

benim burada işim ne? kafamda deli sorular.
(bkz: zall bana bir şeyler oluyor)

edit: kızan kız nedir?
görsel
Eğer etek seviyesi diz veya diz altında bir yerlerde ise kızmakta haklı olan kızdır. Ama diğer durumlar için insan ister istemez bakıyor, sadece erkekler değil kızlar bile bakıyor.
kesinlikle doğru. mini giyersen bakarlar. giyinme sebebim bu olmasa da, bunu göze alarak giyiyorum. ve kimseyi suçlayamam. ama bakış var bakış var. o da ayrı mesele.
Erkek niye mini etek giymiş anlayan var mı?
Götünü başını açıp erkeklerin ilkel varlıklar olduğunu unutan kızdır. Hayvani iç güdülerinş kontrol edemez ve kızın yanından geöerken tahrik olduğunu düşünerek transit geçerken usulca sokulup kısık bi sesle yalarım der. Siz ne olduğunu anlamadan yoluna devam eder
Götünü başını açıp erkeklerin ilkel varlıklar olduğunu unutan kızdır. Hayvani iç güdülerini kontrol edemez ve erkek birey kızın yanından transit geçerken tahrik olacağını düşünerek usulca sokulup kısık bi ses tonuyla yalarım der. Siz ne olduğunu anlamadan yoluna devam eder
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar