bugün

yıllar sonra geri döndüğüm oyundur, özlemişim. mod'lu çok keyifli oluyor ya bu oyun. yol,tren,araba bir ton mod kurdum. şehir yapıyorum şuanda. *
Kendini kanıtlamış çoğu ülkede eğitim olarak gösterilen oynaması eğlenceli herşeyin özgür olduğu yapabileceklerinizin sınırı olmadığı mükemmel bir oyundur.
vakitsizlikten oynamaya oynamaya unuttuğum zevkli oyun. evlerim köylerim burnumda tütüyor.
ordaaa bir köy var uzaktaaa o köööy bizim kööyümüzdüür.
ağlamıyorum gözüme creeper patlağı kaçtı.
xbox game pass'e gelecek olan oyun.
küçükken çok oynardım.

dünyanın en çok oynanan oyunu.
Oğlumun bir ara çok oynadığı ama benim birşey anlamadigim oyun. Hersey kutulardan ibaret. Insanlarda kutu şeklinde galiba. Neyse birakti iyi oldu.
bataklik biyomundaki orospu cadiyi oldurup tatli kedisini ve kucuk kulubesini ele gecirdim.
kulubeye yavas yavas eklemeler yapip koy olusturdum.
batakligin uzerine koy kurunca golem de koyde durmadi ormanda geziye cikip kaybolup gidiyordu.golemi iple agaca bagladim.
yegenle oynuyordum bacagi alcidaydi 1bucuk ay surekli oynadik.
bacagini unutuyordu.
12 saatlik otobüs yolculuğunda ön koltukta oturan çocuğun yolculuk boyunca oynadığı ve benim orada tiksindiğim oyun.
Bende oynarken 16 yaşındaymışım vay a.
Yazın oynamak iyidir oyunda sabah öğlen yapılır böyle huzur.
Gecenin bilmem kaçında yüklemeye çalışırdım.
hayatta kalma modunda takılmaktansa oynadığım zamanlarda genellikle build yapıyorum. bir de şehirlerin 1:1 modellendiği build the earth server adresleri var orada takılıyorum genellikle.
nedense hiç sıkılmadığım neredeyse 12 yıldır oynadığım oyundur kendisi, minecraft bırakılmaz sadece ara verilir.
oyun müq beyler de konu bayağı bi eski .
Dünya üzerinde süper Mariodan sonra çok satan listesinde 2. Sırada bulunan oyun.