bugün

kollarını yanlara doğru açıp birbirlerine son sürat koşsunlar. çarpışmadan sonra meme etkisi ile hangisi diğerini daha geriye fırlatırsa o kazanmış olsun.

gönül isterdi ki otursunlar bir masada fikirlerini çarpıştırsınlar diyelim ama eldeki malzeme bu kadar..
Tüh
Ilk entryde şartlar net belirtildigi için başlamadan biten yarış. Aga be.

Kan istiyorum! Nipple istiyorum!

Sarkık dedi la?
Evet dizime iniyor, arada kaldirip altlarıni pudralıyorum. Misafir geldiğinde ayak altında dolaşmasın diye düğüm edip cebime dolduruyorum.
Şüphesiz ki memesi büyük olan kazanacağı dev karşılaştırma. mikrofonlarımız kırkpınar'da.
Bacı siker...çünkü erkek..
Nude atsinlar ben gerekli kararı veririm.
Memesi diri olan kazansın diyeceğim versus.
Sözlükte şöyle bir algı oluştu. Memesi ile herkes ünlü olabilir. Bunu duyan bütün memeliler ünlü olmaya sözlüğe koştu.
Böylece içinde gizledikleri orospuluklarını, yüzünü göstermeden burada yapabilecekler.

Tebrik ediyoruz kendilerini.
ikiside çöp.

5 dk bile ayırmam bunlara.
sigara külü kadar beyne sahip iki et parçası. piyasalarını bilmiyorum, bugün bir travesti bile 150 tl den kapı açıyor, 250 - 300 arası ederler. burası fakir yeri, alayı öğrenci, ekmek çıkar mı bilmem ama şanslarını deniyorlar.
önce memeleri görelim.
(bkz: uludağ sözlük ne fotoğrafı kaçırdım ben veritabanı).
Rez.
Bacinin alacağı versus şiir okuması yeter kedi canını senin.
hmmm kaliteli vs olacak gibi...izleyelim bakalım...
ikisi de fake hesaplardır. Ergenleri kandırırlar.
Kullan at tipinde iki yazarın karşılaştırılması. ikisinide kullanmadığım için bir fikrim yok, bu yüzden yorum yapamayacağım.
güncel Önemli Başlıklar