bugün

toplanıp toplanıp eğitim sistemini daha da içinden çıkılmaz bir hale getiren insan topluluğudur.
tek hedefleri nasıl etsek de sistemin içine etsek olan şuradır.
bu yıl yapılanında alınan kararlar tam bir kara mizah örneği. akp eğitim sistemini felç edip, düşünmeyen ve itaatkar beyinler yetiştirmek için çabalarına devam ediyor!

ana okuluna din dersi de nedir be! hele bir müfettişin "karma eğitime son verilsin" görüşü ülkenin ne tarafa sürüklendiğinin göstergesi!
işte şurası milli eğitim manasındaki işaret sıfatıyla bezenmiş tarif cümlesi.
milli yobazlık şurasıdır. din propagandasını ana okula kadar sokmayı amaç edinmiştir.

yobazlar böyledir işte... çocuk ruhuyla beslenen, çocukların zafiyetlerini dibine kadar sömüren vampirlerdir. "din" diye herkese yutturmaya çalıştıkları saçmalıkların daha çocukken kafaya kakılması gerektiğini pek iyi bilirler. zira geç kalırlarsa, olgunlaşmış dimağlara bunca saçmalığı yutturmaları mümkün değildir.

pek güvenir ayaklarına yattıkları dinlerine ne kadar güvendikleri ortada... madem dininiz pek akılcı, pek makul, o zaman niye ana karnındaki çocuğa bile din pompalamaya çalışıyorsunuz? neden olgunlaşana kadar beklemiyorsunuz? sizi gidi iki yüzlü korkaklar sizi...
Karma eğitim önerisi kabul edilmemiş, pek de gereği yoktu zaten çünkü ülkemizde okul seçenekleri çoğaldı, isteyen ortaokulda bile belli oranda kızlar ile erkekleri aynı okulda görmeyebilir. Lisede ise yine aynı şekilde, hatta ve hatta lisans eğitimi sırasında bile isteyen neredeyse sadece kendi hemcinsleriyle eğitim görebiliyor. Üzgünüm eğitim-bir-sen ci moruklar ama bu sefer sizin zokayı yutmadılar. Ahaha çok üzüldüm!
Milletin arasında ikilik yaratmaktan başka işe yaramayandır. Osmanlı türkçesi olsun mu olmasın mı şimdi tüm dert bu oldu. Kavgalara bak. Yazık bu millete ulan. Elâlem uzaya gidiyor biz hala nelerle uğraşıyoruz.
laiklik karşıtı eylemlerin odağında olduğu anayasa mahkemesi kararıyla tescillenen akp'nin kaçaksaraya yerleşmiş başının ahmak yetiştirmek için nelerin yapılması gerektiği konusundaki diktaya yönelik hayallerini * emir telakki eden biatçı cühelanın yobaz eğitim şurasına dönüştürdüğü sözde milli şuradır.

şüphesiz laiklik karşıtı ve anayasaya aykırı çağdışı bir kalkışmadır. vakti zamanı gelince, en tepeden en alta kadar, suç örgütünün tüm üyelerinden hesabı sorulmalıdır.
Hayır, milli eğitim burası.
şura ne aq. buna türkçe bir isim yokmudur. sikk arap fars yalamalığııdr .
http://www.guncelmeydan.c...-ozan-ozdemir-t38685.html
Kararları sadece tavsiye niteliğinde olan şûra'dır.
kahvede memleket kurtaran amcaları örnek alması gereken şuradır.

gecen bir milletvekili şöyle diyor: dini öğretmezseniz alın bakın böyle devlet düşmanı olur bu gençler. kendini eleştirmeyi aklının ucundan bile geçirmeyen bu vekil kendini nasıl kutsallaştırdıysa artık eleştiri yapan herkesi dinsiz ilan ediyor. çözüm önerisi de evet beş yaşındaki cocuğa değerler dersini altı yaşındakine din dersini zorunlu tutmak.

kimsenin cocuğuna zorla değerlerini öğretemezsin. kimsenin cocuğuna zorla din öğretemezsin.

hiçbir çocuk zorla değer dayatılmasını hak etmez. bir bireye bunu yapamazsınız.

ama katledilen cocuğun annesinin yuhlandığı memleketimizde yavrularım bu bilirkişi adamlar itinayla ülkenin içine ediyorlar. son örnegini bu şurayla gördük. bok çuvallarına doldurdukları einstein fikirleriyle yeni içine edişlere yol almaktalar.
şuurunu kaybetmiş şuradır.