bugün

Kemal Kılıçdaroğlu, Allah belanı versin...

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin:

"Kız çocuklarını okula göndermeyen ailelerin ilk söylediği şey 'Erkeklerin olduğu yerde olmasını istemiyorum' oluyor.

Karma eğitim esas ama kız okulları kurmak gerekiyorsa kurulur."

https://twitter.com/yirmi...dZqV43M8sHPnL_Vw&s=19
SIYASAL islam kadına, çocuğa düşman. Beklenmedik hareketler değil bunlardan. Her gün daha da batağa çekiyorlar bizi.
Karma eğitime karşı çıkmamalı bence. Kızlar ve erkekler birbirinden ayrılmamalı. Kız da erkek de bir insan. Kocasinan'daki bir lisede de sadece kızlar eğitim görüyormuş, duyunca şaşırmıştım.
Ziya Selçuk'un değerini bilemedik.
(bkz: şeriat loading)

Tehlikenin farkında mısınız?
Çocuklarını "karma eğitim" diye okula göndermeyen aileler, onları çocuk yaşta evlendiren ailelerle aynı kişiler. Ayni zehirli zihniyet, aynı efsunlanmış kişilikler...
Gençlik bitti eyvallah, şu an çocuk olan, gelecek neslin nasıl büyütülmek istendiği itiraf edilmiş.
Nekfiliş den daha fazla eşcinselliği patlatacaklar.
Gerçi zaten kız liseleri, erkek liseleri oluyor aslında.
bu işler hep böyle başlar maalesef.
25 senedir aynı goygoy, gelen giden yok rahat olun. daha birkaç gün önce meme fotoğrafı atan yazar kalkmış şeriat geliyor diyor.
Allah sizi ıslah etsin.
Bu nasıl bitmek bilmez bir saplantı? Ne istiyorsunuz lan bu milletten, sürekli sizin deliliğinizi çekmek zorunda mı insanlar ? Daha yakın zamanda din adına isid in yaptığı her şey ortada iken niye hala din de din diyorsunuz ?