bugün

isviçre'ye yakın italya'nın kuzeyinde olan italya şehridir.

görsel
görsel
11 yıl sonra italya serie a'da şampiyon olan takım.

inter kendi elleriyle hediye etti resmen.
Bana göre 90 lar milanı daha tehlikeliydi.
çocukluğumda tuttuğum takım. liverpool' a finalde kaybettiklerinde çok üzülmüştüm. tabi 2 yıl sonra kupayı aldılar ama olsun.
2005 2006 zamanları taş gibi kadroları vardı. kaka, pirlo, inzaghi, gattuso, seedorf, shevchenko... açıkçası say say bitmez her biri ayrı yıldızdı. şampiyonlar ligi maçlarının bir zamanlar tv de yayınlandığı zamanlar ne izlerdik. çoğu kişi şuan başarılarından ötürü juveyi desteklese de hala milan'ı tutarım. çünkü milan demek çocukluğum demek, sokakta top oynadığımız günler demek, kırmızı siyah formamla koşturduğum zamanlar demek...
takım gibi takımdır. efsanedir. 90 ların sonu 2000 lerin başında öttüren takımdır.
Hiçbir zaman bir istanbul olamaz ama Avrupa'nın en güzel şehirlerinden biridir. Ne Paris ne de Londra'da bu şehideki atmosfer vardır. Özellikle duomo meydanı öyle hareketlidir ki insana enerji verir. Yemekleri efsanedir. Peynirli Arancini ve balikli pizza mutlaka yeyin.
orta menzilli tel güdümlü bir tanksavar silahıdır.

alman fransız ortak yapımıdır.

2000 metre menzili vardır.

saygılar sunuyorum azizim...
pique ve shakira'nın çocuklarına koydukları isim.*
dünkü çocuk barçaya ağzının payını vermiştir hem de balotelli'siz.
ağrı ilimize bağlı bir köy.
ilkokuldayken sürekli aldığım silgidir. silginin babasıdır. kendine has bağımlılık yapıcı bi kokusu vardır. çabuk parçalanır ama mükemmel siler.
(bkz: harbi mi lan)
milano kentinin ingilizce hali.
iyi oynandığı taktirde, medieval 2 total warın en güçlü ülkesidir, süper güçtür adeta.
kolombiya'nın, caqueta departmanında bir yerleşim birimi.

departmanın diğer birimleri için:

(bkz: caqueta/#8456356)
kendisiyle daha önce karşılaşmış olsakta aslında bugün tam anlamıyla tanıştığım, güzel yürekli, iyiliksever, misafirperver, güleçyüzlü pozitif elektrikler saçan insan.
çok büyük silgidir yalnız çok çabuk biter. kokusu da ilginçtir bu silginin. oldukça yumuşaktır, orası ayrı tabi.
bir antalyada bir santraistanbulda ; anlamıyorki ben, hızına yetişemiyorki ben.
(bkz: bmw si olan yazarlar)

kendisinin ferrarisi vardi esasen ama "halka karismak istiyorum biraz" gerekcesiyle onu satip 2009 bmw aldi.*
servetinin kaynağı belli olmuş sömürgeç eş dost arkadaş hatır bilmez yazar kişisi.ulen altı üstü leventten emirgana nasıl gideriz diye yol sorduk porchemi istedi karşılığında.
muthis kisilik.. bir buyuk raki kadar iyi efkar dagitan iyi yurekli insan.
gençler nasıl diyordu?

tiky.
çingene pembesi ferrarisiyle simsiyah porche cayenneme Emirgan Sütiş önünde park halindeyken çarpmayı başarabilmiş acemi direksyon tutucudur.hooops relax babe demek istiyorum kendisine.Pazar günleri bi brunch keyfimizi vardı onunda içine etmeti başarmıştır.Polosudur golfüdür mecburmusun bütün sosyal ortamlarımda görünmeye demek istediğim yazardır ayrıca.Bostancı sanayide ferrarisine lpg taktırırken görülmüş.Alem dergisinde fotoları yayınlanmış kolunda kolpa louis vuittonla.
ferrari'sini bana ödünç verebilirmiş. ama beyaz eşya taşıma diyor.

kamyondu zaten bu damperi var arkasında. *