bugün

microsoft denen somurucu itligin donanim ba$arilarindan biridir.
diger marka ve modellere gore normal sayilabilecek fiyatina kar$i fark yaratan bir performansi vardir.
alicisi mouseun alt kisminda bulunan bir yuvaya takiliyor boylece aliciyi kaybetme sacmaligi ortadan kalkiyor. ayrica alici mouseun alt bolumune takildigi zaman orada bulunan bir celtik ile mouse guc kesiyor. zirt pirt durduk yere devreye girip pili harcamiyor.
enerji tasarrufu mukemmeldir zira 6+ ay kadar pil omru garanti edilmekte tabi kaliteli ya da $arj edilebilir pil kullanmak $artiyla. ergonomisi super, avuca tam oturuyor.
harbiden wireless desktop 3000 setinden çıkan mouse içinden çıkan energizer pil ile 6-7 ay gitti bana tabi kullanımada bağlı ben her bilgisayarı kapatışımda alıcısını mouse altındaki yuvaya takarak şarjdan yemesini önlüyordum tabi açık unuttuğumuz da oluyor du, o da olmasa 8-9 ay gider di herhalde, klavyede daha tık yok.
ben hala kablolu kullanıyorum

(bkz: fakirim ben)
3000 ürünü kullandığım kadarıyla başarılı. rahat bir tutuş ve kullanım sağlıyor. alıcısının küçüklüğü ise artık alışılmış durumda. tırnak kadar boyutuyla tam olarak notebook kullanımı için tasarlanmış. eski kablosuz mouse ların alıcıları flash disk kadar. mouse un ağırlığı ise ideal düzeyde. ne çok ağır ne çok hafif. ayrıca pil yuvasının içinde alıcıyı koymak için kısım var. tasarımı ise göz doldurucu. kaymaz kısımlar elinizin oturduğu kısımlar. diğer kısımlar ise prestij sergiliyor.

teknolojinin ve markanın mükemmel birleşimi.

donanım üzerinde de çok başarılı microsoft.
microsoft'un mouse adına yaptıkları tek iş olduğunu düşünmeme sebep olan mousetur. nereye gitsem bu ürünü görüyorum. çeşit olarak ta birşey göremiyorum.
güncel Önemli Başlıklar