bugün

illuminati'yi çözdüğünü(!) belirten michael sikkofield ile ona karşı bugün atağa geçen apollonist arasındaki mücadeledir. apollonist, gerekli yazılarını çeşitli başlıklar altında belirtmiştir. aslında, gerçeğin ne olduğunu bu başlıklar altında anlatmaktadır. sikkofield'in yapmaya çalıştığı 'korku', 'olayların basit taraflarına dikkat çekmek','yazılarını ilginç, dikkat çekici fotoğraflarla süsleyip dikkat çekmek'tir. yazılarındaki samimi, yer yer küfürlü hava da bundan dolayı olsa gerek : inandırıcı olma isteği. bakın, komplo teorileri ; her zaman dikkat çekmiştir, insanın hoşuna gider, çünkü heyecan verir, bilinmez, bilinemezdir.
evet, bildiğiniz gibi sikkofield, illuminati, masonluk, klipler hakkındaki yazılarım bu konularla alakalı başlıkların içindeki entryler ile mevcut, lakin burada sikkofield'dan ayrıca bahsedeceğim, 1- 2 küçük örnekle, şimdilik... kendi blogundan aldığım şu klip screenshot'ını, süper ve engin(!) bilgili sikkofield bakın nasıl açıklamış... kendi deyimiyle ''lan aq hadi kurukafayı siktir et, o işaret ne peki, şeytanın yabası..' şeklinde. kurukafa açıklaması doğrudur, lakin şeytanın elinde bulunan o meşhur üç başlı yabayı(poseidon'un da elinde olan), içinden ok geçen bir işarete benzetmesi 2 şekilde açıklanabilir. 1- ya gerçekten onun yaba olmadığını bilmiyor(bu düşük bir ihtimal), 2- veya dalga geçiyor. bir diğer örnekte ise michael sikkofield inci sözlükte iken 'gelecekten geldiğini' söylüyor. ancak daha sonra 'çok sevdiği' sözlüğe düşman kesiliyor. en son örnekte ise kendi blogunda bulunan(artık yok) 'michael sikkofield- olan biten' yazısına bir göz atalım isterseniz. lakin nedense(!) bu yazı şuanda blogunda bulunmamaktadır. bildiğiniz gibi sikkofield avare sözlük eski moderatörüdür(bilenler bilir). şöyle başlıyor yazıya sikkofield(ne tesadüf ki ilk yazısı) : ''selam ben olan b(i)ten ışığı yansın da bir bek(l)entiy(l)e tıklayın diye d(u)yuru yazan orospu çocuğu (m)odum. b(i) sikim yok olm okuma boşu boşu(n)a ehehe. l(a)n o değil de mod bolluğu olunca bu olan bi(t)endeki yazılar matr(i)x ekranı hızıyla akıyor amına koyayım, takip edemiyorum.'' şimdi biraz düşünelim, bu yazı sikkofield'in ilk yazısı, bu yazdığım ise yazının 2 giriş cümlesi, ilk yazının ilk 2 cümlesinin böyle garip bir şeye olanak vermesi çok ilginç değil mi ?.. parantez içlerini birleştirin... neyse, bugünlük yeterli, yazılar devam edecektir... saygılar. bu arada yazının ismi: olan biten (michael sikkofield 09.03.2011 22:39).
not: bu arada, yukarıda bahsettiğim klip screenshot'ının linkini vermeyi unutmuşum, buyrun ;
http://2.bp.blogspot.com/...MByEFtDBNY/s1600/2222.jpg
bilgiye ulaşma ve ulaşılan bilgiyi pazarlama konusunda sivrilen iki sözlük yazarının versusudur. sikko'yu severim, apollonist kardeşimizin bilgilerine biz de mazhar olsak da havada asılı bir versus olmasa.
iki yazarın da burada beraber aynı şartlarda kapışmasını arzuladığım karşılaşmadır. adamı buraya yazar yapın ki tartışsın efendim.

(bkz: michael sikkofield illuminatinin afyonudur)***
apollonist'in her daim üstün geleceği karşılaştırmadır.

sikkofield edison ise apollonist tesla'dır.