bugün

mhp ortalığı karıştırma hamlesinde bulunmuştur ama melih bey yaş tahtaya basmaz. kazanamayacağı seçime girmez. chp mansur yavaş üzerinde yoğunlaşıyor. geçen dönem hile hurdayla zar zor geçebildiği rakibin karşısına bu sefer arkasında akp desteği olmadan çıkamaz.

onun haricinde fetö soruşturması falan melih bey için tehdit unsuru değil. öyle bir korkusu olduğunu sanmıyorum zira kendi elindeki kozlarla bu unsuru bertaraf ediyor.

edit: başlık taşınmış.
Son dakika bombasıdır.
MHP'nin akape oylarını sikerterek Ankara'yı CHP'ye hediye etmesidir.
Gökçek akape tarafından tehdit falan edilir olmaz bu iş gibi duruyor.
Akapenin oylarının bölünmesi ve CHP'nin Ankara'yı kazanması demektir.
Lakin ne yapar eder tehditle şantajla gökçek'i aday göstertmezler, tekrar ve tekrar söylüyorum.
ülkücü kitlenin halini gözler önüne süren durumdur..

akp döneminden bir açıda mutluyum..

istisnasız her kesimin ne mal olduğunu gösteren bir turnusol kağıdı olmuştur akp..

ders alan sözümona elitler için bu ülkenin gelecekteki idaresi için mükemmel bir altyapı olacaktır..
gökçek'in evinin bahçesine, helikopterle genelkurmay başkanı inmesi yakındır.
(bkz: götü yemez)
Gökçek oyları böler.net
melih gökçek yaş tahtaya basmaz. chp yine mansur yavaş'ı aday göstermeye hazırlanıyor. son seçimde melih bey hile hurdayla güç bela 3-5 bin oyla ancak geçebilmişti mansur yavaş'ı. dolayısıyla kendisi de adı gibi biliyor arkasında akp desteği olmadan asla kazanamayacağını.

velhasıl kelam mhp resmi teklif yapmaz. yapsa bile melih gökçek kabul etmez.
çoktan patlamış mevzudur.

hem melih gökçek hem mhp yalanladı. hatta devlet bahçeli bu iddiayı ortaya attığı söylenen erhan uslu'yu görevden bile aldı.
Melih gökçek sağın yeni sarıgülü olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
Ve ilkkez Ak parti Ankarayı kaybetmiş olur.
Bu bahçeli'de ilkokul çocuğunda olan zeka yok yaşlı bunak.
olum noluyor lan?
siyaset dedik tamam karışık biliyoruz ama aşkı memnuya döndü ortalık.
ankara halkının gökçeke tavrını bilmiyorum ama melih Gökçek bu hamleyle akp nin karşısında olduğunu belli etti.
ya sizin yapacağınız işi sikeyim. biri birine küser, biri der ki yüzde elli küstüm, biri 50 sene koltuktan inmez.

net birşey söyleyim. yalana batmamış siyasetçi yoktur, siyaset rezil bir bok çukurudur.
Ben Erdoğan olsam ve MHP ile bir seçim anlaşması yapsam MHP den Melih Gökçek aday olsun derdim.

1. MHP seçmeni "yok ebenin aaaa Ali Sami" der.

2. Erdoğan MHP seçmeninin duygularını okşayacak akp den yeni bir aday çıkarır.

3. Zamlar işsizlik dış iç politikada gel git tutarsızlık dik duramamak yamulma ile akp den kopacak seçmenleri tekrar partiye oy atması için Erdoğan kendisi olmasa bile etrafında ki insanlara Melih Gökçek için hain fetöcü akp nin başarısız olmasında böyle hainler yüzünden vs propagandası yapar.
Tabi bunun sonucu MHP de "adamlar doğru söylüyor" tepkisi ile akp ye oy olarak yansır. Unutmayınız "Ankara'yı parsel parsel sattı" diyen cemaat ile ilişkisi ayyuka çıkan ama aldatılmışlardan olan Arınç efendi söylemini. Ve Melih Gökçek MHP den akp ye geçip MHP ye makam için ihanet etti düşüncesini de taşıyan seçmeni.
Ama sol gelmesin diye mecburen akp için Melih Gökçek için oy kullanan insanları...
Vs. Vs. Vs.

4. Bu sırada MHP de iyi parti için bölücü, milliyetçiliği parçalanmış hale getiren, CHP HDP ile ittifak yapılan vb propaganda sonunda Milliyetçi muhafazakâr seçmenin Ankara da akp den başka alternatifi olmadığının gerçeği ortaya çıkar.

5. Akp Ankara'da kaybetmez.

6. iyi ki akp MHP seçim konusunda anlamamıştım(!) Diyelim.

Unutmadan: bu durum MHP nin adayı Melih Gökçek olursa geçerlidir.
devlet bahçeli'nin tam bir trol olduğunu gösteren hamle.

rte şu an ''ne yapmaya çalışıyor bu'' diye düşünüyor olsa gerek.