bugün

koalisyon hükümeti zamanında pkk ile gizli ateşkes yapmış, öcalan ın idam kararının bozulmasına seyirci kalmış bir partinin kıvraklığıdır.
meydanlarda ip atıp neden asmıyorsun diye bağıranlar dönüp geçmişine bakmalıdırlar. pkk ile görüşmek ihanettir diyenler dönüp geçmişlerine baktıklarında Çok iyi kıvırdıklarının farkına varacaklardır.
artık bu ülkenin insanlarının büyük çoğunluğunun "öküz" ve "beyinsiz" olduğunu kabulleniyorum. yıl olmuş 2013 hala apo'yu mhp'nin asmadığını söyleyenler, buna inananlar var.

adam olsalar, insan evladı olsalar laf anlat bunlara ama, laftan anlamazlar, yorulmaya değmez. orospu çocukluğu parayla değil ki.

evet kardeş, apo'yu mhp asmadı, hatta teröre destek verdi mhp sürekli. silah yardımı falan yaptı.

apo yakalandığı zaman muhtemelen 3-4 yaşında olan piçlere anlatacak lafım malesef yok.
mhp, iktidarı zamanında ölümcül hatalar yapmıştır, ki öyle geçmişte kalacak unutulacak hatalar değildir.

1- Apo olayı.. Apo.yu asamamasının gerekçeleri doğru bile olsa o dönem halka anlatılamadı, ayrıca seçim vaadi olarak aponun asılacağı sokaklarda söylendi durdu, sözünü tutmamış oldular ve çok iyi hatırlıyorum, mhp o dönem iktidar sarhoşluğundan mıdır nedir, tenezzül edip halka bunu açıklama gereği bile duymadı, ona göre mhp böyle münasip gördüyse millete b..k yemek düşer, kurcalamayın dediler, üzerinden yıllar geçtikten sonra bik bik yapmanın faydası kalmadı. Benim tahminim o dönem imralı ile tonla görüşme ve pazarlık yapıldığıdır.

2- Mhp tabanı biraz maneviyatçıdır, iktidarı döneminde dindarlara hiç bir şekilde sahip çıkılmadı, merve kavakçı olayında pusup oturacaklarına, bir çift söz etselerdi o sözün etkisi inanın bugün bile kendini gösterirdi.

3- Rahşan affıyla, sayısız katil, sapık, tecavüzcünün dışarı çıkmasını sağladılar, bu yaptıkları hata öyle vahim bir hataydı ki, kendi vekillerinden olan Ali Güngör (Mersin m. vekili) bile buna isyan etti, ama bahçeli onu dinlemek yerine partiden ihraç etti. öyle ya kırk yılın başında iktidar olmuşlar, aman ses etmeyin keyfini sürelim. olayın ayrıntısı burda
--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=H1eJ66eOQ9w
--spoiler--

4- Bugün meydanlarda yiğitlik taslayan sayın bahçeli, o dönem kendilerine katil diyenlerle iktidar olmayı hazmedebildiği gibi, iktidarın büyük orağı olmasına rağmen; Maliye, içişleri, milli eğitim, dışişleri gibi en kritik bakanlıkları alamadı, anap kadar bile etkinlik sağlayamadı, buradan anlaşılıyor ki, bahçeli iktidar olmak adına ne taviz gerekiyorsa vermiş. veya birisi zorla onu iktidar yapmış.

Dolayısıyla halkın gözünde o masaya yumruğunu vuran mhp imajı silindi gitti, son referandumda gördük kü mhp tabanı bile artık bahçeliye inancını kaybetmiştir, ki osmaniye.den bile referandumda evet çıkmıştı.
peskevütçülerin hala atıp tuttuğu, gerçekleri göremediği olaydır.
başlığın yanlış yazıldığını bir tek ben mi farkettim lan?

konuya gelecek olursak. hala mhp apoyu asmadı diye bik bik ötenler bilgisayarı usulca kapatsın efendim. ya da google girip meral akşener'in mecliste gösterdeği belgeleride bulabilir tabiki.

mhp'nin terörsitle görüşüp görüşmediğini bilmiyoruz. zaten teröristle görüşülebilir, tabi yalnızca terörist/terör örgütü teslim alınacapı zaman. hadi koçum yurt dışına gidin, biz de siz ne derseniz yaparız derken değil.

2003 yılına gelindiğinde öcalan yakalanmış, şemdin sakık yakalanmış, 20000 terörist öldürülmüş ve pkk tek taraflı ateşkes imzalamıtı. o yıl yanlış hatırlamıyorsam 7 şehit vardı ki bunun bir kısmı kuzey ırak'ta oldu.

ancak 2003 yılından 2012 ye kadar kaç kere kuzey ırak'a askeri operasyon yapıldı. ben söyleyim:1.

siz oslo'da, üstünüze çok gelen komutanları bize şikayet diyecek kadar adiysen. şerefli komutanları terörist kefesine koyacak kadar şerefsizsen, açılımda açılım diyecek kadar aptalsan gelip burda mhp veya komutanlara laf atamazsın.

atarsan yaptığın dangalaklığın daniskası olur.
bazı mhp tapınıcılarının hala savunduğu durum.

mhp döneminde terörün bittiğini savunmak cehalettir. aponun yakalanmasıyla terör örgütü psikolojik olarak çöküntüdeyken, kendilerini yenilemek için yurtdışına gittiler, ıraktaki kamplarda bi güzel kendilerini yenilediler, yani güçlenmek için geri çekildiler, bizim mhpli dostlar da bunu başarı sanıyorlar, kuzey ıraktaki kamplara gidip oraları dağıtamadığın gibi, terörün olmadığı boşlukta terörü kökten çözecek hiç bir hamle yapılmadı, zira terörün kökten bitmesi mhp.nin asla işine gelmeyecek bişey.

mhp.nin bu vurdumduymazlığı sayesinde terör iyice güç topladı, sonrasında tekrar saldırıya geçti.

bi de şu mhp.de anlamadığım bi olay var, bu kadar memleketin bölünmemesi için güya uğraşıyosunuz, o bölünmesini istemediğiniz güneydoğu anadoluda varlığınız yok, bu ne çelişki lan böyle. sen orayı benimsemiş olsan zaten orada bi varlığın olur, sen kafadan sivasın ötesini bölmüşsün, maksat seçim malzemesi olsun işte. önümüzdeki seçim baraj altında kalır da bahçelinin bağırıp çağırmasından biraz kurtuluruz.
ümit özdağ daha önce elinize vermiştir efendim bi izleyin bu videoyu. http://www.youtube.com/watch?v=toeC_qIZguA

alparslan türkeş yalnızca 3 şehirde ülkü ocakları açtırmamıştı. diyarbakır, tunceli ve hakkari... buralarda da halkın galeyena getirilmemeis için açmadığını kendi demişti. ama bugün akp'nin yaptığı ayrıştırma sonucu mhp bölgede istenmeyen adam oldu. doğulu ülkücü olmadığını orayı kafasından böldüğünü iddia edenlere rağmen ahmet arvasi gibi babayiğitler çıktı.

sinan oğan bugün adlığı tüm tehditlere rağmen ığdır milletvekilliğini sürdürüyor.
(#16527991) buyrun daha önce sonsarkiyicalkemanci kardeşim tararfından girilen etryi bir okuyun. götünüz yiyecek bilmiyorum tabi.
kmh kıvraklığının sonucudur.

(bkz: kmh kıvraklığı)
http://www.youtube.com/watch?v=Bn5qeI6dHzI buyrun 10 dakikalık bir video daha. akp'nin yaptığı (!) çözüm sürecinin gerçekleri.

aptallar hala mhp yaptı mhp yaptı diye ötüyor ya ben onu anlamıyorum.
akıncı yüzsüzlüğü diye bir şey vardır eskiler anlatır. bu karaktersiz yobazların yüzsüzlüğüdür bu. kendilerine akıncılar derler bir yere akın ettikleri falanda yoktur. bütün zamanlarını risale denen o saçmalığa ayırıp ne kuran'a ne türklüğe dair bir şey okumazlar. sonra kalkıp mhp nin kıvraklığından bahsedip "apo yu bunlar asmadı" diye iftira atarlar!

bu karaktersiz çapulcularla uğraşmaya, laf anlatmaya değmez. meclis tutanakları, imzaları her şey ortada. herkese açık herkes bakabiliyor. ancak iftira atmak genlerinden ve şıhlarından gelen bir gelenek!
(bkz: it ürür mhp yürür)
eğer mhp dediğiniz gibi bdpyi desteklediyse -ki ispatlayamayan orospu çocuğudur- burada sorun yine sizin partiniz koçum.

adam demek ki seni akpden daha bölücü görüyor.
Zoruna giden köt kıllarının ugradığı başlık.
bu yılki seçimlerde çokça gördüğümüz durumdur.. Yalova ve ağrı'da iddialar var.. inanırım.. Güvenim kalmadı MHP ye.. Tek yol islam, ülkücüyüm, milliyetçiyim diyen adamın chpye oy vermesi aklımın ucundan geçmezdi.. Yazıklar olsun bu iddia doğruysa..