bugün

Schweppes Mandalina’nın yerini tutan, hesaplı mandalinalı soda.
Limonlu soda içmeyen de ne bileyim. Meyveliler arasında en iyisi bana göre.
elmalı olanları çok lezzetli ve güzel olan soda türü .
Elmalı,çilekli ve narlisi iyidir.
içerdiği tatlandırıcıdan dolayı dilinizde tat bırakan zararlı içecek.
Birçoğu gereksiz sodalardır.
yılbaşından beri fiyatı %100 artmış meşrubat.
Soda değil. Aromalı içecek türü olmuştur.
içinde tatlandırıcı vardır.
zararlıdır.
şişirilmiş bir balondur.
Limonlu Kızılayı severim. Kızılayı sevmesem de alırım, yardımsever biriyimdir.

Sade sodanın tadı çok tuhaf, sadece doğum günülerinde pastanın yanında sade soda içerim. Prensip.
Gazozdur. Sodanın s si yoktur.
Standart fiyatı yoktur.
bakkal ve marketlerde 1.5 lira, benzin istasyonu marketlerinde 1.25 lira, 6 km uzaklığımdaki markette 1 liradır.
bana soda yı sevdirdiler. teşekkürler freşa.

görsel
daha fazla çeşit üretilse keşke dediğim içimi keyifli ürün. en çok aradığım bir ara piyasada var olup şuan bulamadığım muz aromalısıdır. keza sırayla malta eriği, yeşil erik ve kiraz aromalı ilk aklıma gelen muhakkak denenip üretimine geçilmesi gereken yeni meyveli soda adaylarıdır kanımca.
Sade olanı dışındakiler iyi değildir. Evet.
insan idrarı daha az zararlıdır.

Çeşme suyu, ne idiğü belirsiz aromalar, gaz ve şeker. O da şanslı iseniz gerçek şekerdir. Yoksa tabi ki tatlandırıcılar...
en güzeli elmalı olanıdır. mideyi rahatlatırken aynı zamanda tadı da hoştur.
çileklisi varsa alırım bi dal.
Sıcak havalarda kola içmeyenler için iyidir. Şeftalilisi favorimdir.
şekerli bir şeydir. aynı kaloride olan meyve suyunu içmek daha makuldur. sindirim için ayda yılda bir içenlere sözüm yok ama sürekli maden suyu içene tavsiye etmem.
bir zemzemli soda değildir.
Hiçbir faydası da yoktur ayrıca.
midesi tıka basa dolan fakat soda ve maden suyundan hoşlanmayan birinin yediklerini eritme yollarını ararken, getir bari bir fişneli soda demek suretiyle sıkıntısına son verdiği içecek türüdür. tüm gazlı içeceklerin en iyisidir.
Milletin meyve suyu gibi tükettiği içecek.
Sodayı düz haliyle içemeyenlerdenseniz benim gibi meyvelileri bu işi keyifli hale getirecektir. O ne öyle düz soda? Hem yakıyor hem de tadı bir şeye benzemiyor. Meyveli soda meyve suyu, fanta, kola, gazoz severlere de hitap eder.