bugün

kibirli kemalizmin sembollerinden. 2007 yılındaki cumhurbaşkanlığı seçimlerinde oynanan oyunların yenisini sahneye sürmeye çalışan usta oyuncu. ama yok öyle yağma. artık o millete tepeden bakan dogmacı kemalist kafanız ve zihniyetiniz türkiyede geçmiyor, artık kimseden üstün değilsiniz, artık seçilmiş iktidarlara posta koyma dönemi bitti. adnan menderesi asmanın verdiği özgüvenle bugüne kadar askeri de arkanıza alarak siyasilere parmak gösterme döneminiz kapandı.

feyzioğlu gibiler, artık bu ülkede sıradan bir vatandaş olduklarının farkına varmalılar. okumuş, kültürlü, aydın olmak insanı daha tevazu yapar ama bizdeki sözde kemalistleri kibirli, kendini beğenmiş yapıyor.
helal olsun dediğimdir. bitirdim, bitirdim, bitirdim deyişi ile karşısındaki şahsı s...p atmıştır.
ulan sen kimsin de lise talebesi gibi atar yapıyorsun. protokole saygısızlık yapmışmış. danıştay başkanına saygısızlık yapmışmış. bir kere o protokolde senden daha da kıdemli biri var, cumhurbaşkanı. ikincisi o adamın başkanı değilsin sen. danıştay başkanıdır o adamın üstü. konuşmaları siyasiymiş. sen de yıllardır yargıyı işine nasıl gelirse öyle müdahale etmiyor musun ? sen kendi siyasetine bile güvenemiyor, karşındaki adama siyaset yapıyor diye laf atıyorsun. ayıp. lise talebesi bile yapmıyor senin yaptığını. sen kimsin ?
ak itler eksileyebilirler.
başbakan üzerinden prim yapmaya çalışan zavallı. malum başbakana saldırmanın bir getirisi var, popüleritesi var, belki de cumhurbaşkanlığı hayali filan kuruyordur, yazık. adam barolar birliği başkanı, avukatlarla ilgili 5 dakka konuşup, başladı ülke meselelerini değerlendirmeye, söylediği şeyin çoğu yalan, bildiğin yalan. ama işte diyorum ya, başbakana saldırmak prim yapıyor bu ülkede, sonra da erdoğana dikdatör diyorlar.
akp li dostlarımızın haşhaşi, vatan hayini ilan ettikleri adamdır. çünkü mürid oldukları şeyh rte efendiyi eleştirmiştir.
aühf dekani oldugu zamanki kayirmalariyla bilinen adam. kimse sizin hakkinizi savunmuyor.
bugün ölse, vatan millet hiçbir şey kaybetmez.
Sicili hiçte iyi olmayan Barolar Birliği Başkanı.
Dedesi adnan Menderesi astırılmasında rol oynayan.
Kendisi cem Garipoğlunun avukatlığını yapmış. Demokrasiyi hukuku savunmak bu adama kalmış. Ne kadar ironik.
başta danıştay başkanlığı ardından meslektaşları tarafından dışlanmış kişi. ne edebiyat yaptın sen öyle.
Hukuk öğrencileri için staja başlama sınavı + iki yıllık ücretsiz staj + avukatlık sınavı istemektedir. Buyrun nereye domalıyoruz.
kendisini savunan yazarların yeren yazarları cehalet dolu yazılarla cahillikle suçladığı kişi.
Barolar birliğinin siyasi baronu!
Memleket meselelerini bırak siyasetçiler konuşsun sen önce azıcık meslek sorunlarına yöneliver heyecanlı genç!
Bu ve önceki benzerleri yüzünden avukatlar, avukatlık mesleği her geçen gün daha da geriye gidiyor. Barolar birliği denen kurum avukatların sırtından kendi sırça saraylarında bir avuç elitle lüks varoluşunu sürdürüyor.
evet evet... Ak itler, müritler, şeyhleri bla bla bla! Bir de cahiller meclisinde sükutu elden bırakmamış!!!!
Yarıldım lan resmen. Siyasi entry girecek olan arkadaşlar lütfen imla kılavuzu ve deyimler sözlüğü kullansınlar arkadaşlar. Iyice komik olmasınlar.
Ha bir de; barolar birliği özerk yapıdadır danıştay başkanlığına da bağlı değildir. Götünüzden hiyerarşi uydurmayın.
Birileri tarafindan uzerine gomlek dikilecegi mesajini alinca direkt siyasiler gibi konustu fakat bu zat o gomlegi ters giydi bu saatten sonra cumhurbaskanliginida chp genel baskanliginida unutsun.

icerige bakmayip sadece erdogana laf soylemis olmak bazilarinizi heyecanlandirsada bu zaten feyzioglunun tarafsizliginin gostergesi sizinde muhalefet yapmadaki acizliginizin gostergesi olur.
geçenlerde yaptığı konuşmanın metnini tamamıyla okumamış olmakla beraber, genel hatlarla güzel yerlere değindiğini düşündüğüm; öte yandan münevver karabulut'un öldürülmesiyle ilgili davada -şahsımca- suçlu tarafın avukatlığını yapmış şahsiyettir. ayrıca dekan olduğu zamanlarda yaptığı kayırmaların da mevcut olduğu söylenmektedir. Tabii bu kayırmalarla ilgili gerçek manada bilgim yok, sadece söylentileri duymuştum.

ben kişiyi tanımam etmem, lakin bu yazdıklarımdan da anlaşılacağı üzere, kişide bir ikiyüzlülük ya da bir menfaat arayışı mevcuttur. tabii yine de bilemem.
genç bir kızın kafasını kesen cem garipoğlu'nun avukatıdır.
Tayyip oyle bir noktaya gelmis ki artik ne saygi ne edep ne usul tanıyor. Yazık hala sağda solda ustam diye gezen beyinlere..
Cumhurbaşkanı ve başbakan'ın dinlediği bir toplantıda, 20 dakikalık konuşma süresini fazlasıyla aşarak devlet ricalini en üst perdeden trollemiştir.
baro başkanlığı ve şimdi de barolar birliği başkanlığı Feyzioğlu için sadece birer basamaktır, hırsları neticesine hareket etmektedir.
söyledikleri doğru bile olsa -ki çoğu da doğrudur- usülden başarısız olmuştur.
20 dakikalık süre 60 dakikaya hiç çıkar mı?
bu yapılanı doğru bulmak mümkün değildir.
siyaseten de akıllıca değildir.
12 yıldır iktidar olanlara yeni bir "mağduriyet kapısı" açmıştır.
tek amacı siyasal kazanımdır ama olup olacağı sadece cumhurbaşkanı adaylığı olur; bu halk ona oy vermez.
tam anlamıyla si-kert-me yapmıştır. bik bik ağlar ampülünü yediklerim. cumhurbaşkanı adayımız olacaktır.
yaramazlik yapmis ardindan boyunun olcusunu almistir.
tayyip erdogan a soguk terler dokturen tbb baskanidir.
yaptıklarının kendisine ve de CHP'ye en ufak fayda sağlamayacağı-sağlamadığı hala anlaşılamamıştır.
gözü en az chp başkanlığındadır, arkasında fena sayılmayacak bir medya desteği vardır.
ama yakından tanıyanlardan da bir kez dinlemeniz tavsiye edilir.
bünyede iyimserlik yaratmayan bir siyaset heveslisidir.
doğrularını yanlışları ile birlikte kapatan adam.

biraz daha mantıklı davransa küçük yanlışlarını kapatsa yandaş kanallarda tam 1 saat konuştu diye manşet olmaz. daha akıllı.
ders vermeye çalışırken osmanlı tokatı yemiştir.
Bu abinin bir videosu dolaşıyor nette. Hiç ayrıntıya girmeden ben chp'liyim diyor. Olabilir, en tarafsız bir bile mutlaka seçtiği bir parti vardır sonuçta.

Yalnız dünküne benzer bir çıkışı akpli, mhpli, bdpli bir hukukçunun yaptığını ve ardından böylesi bir videosu olduğunun ortaya çıktığını hayal edemiyorum.

Chpli biri yapınca bir şey yok ama başkası yapınca aaooouuwwwww...

Zamanında memleketi chp'nin üstüne tapulamışlar haberimiz yokmuş.

Bir de son olarak şunu söyliyim. Şahsen mf'nin chp başına geçmesini isterim ki bu zihniyetin ne olduğunu herkes iyice görsün.

Kk >>> doğruyu yanlış bir şekilde savunur.
Mf >>> yanlışı yanlış bir şekilde savunur.
boyundan büyük işlere kalkıştığı için başbakandan sözlü dayak yemiş, hukukun hukuksuz kişilerin ellerinde olduğunu bir kere daha ispatlayan şahıstır.

(bkz: şeytanın avukatı)
ilk entrylerde münevver karabulut cinayetinde cem garipoğlu nun avukatı olduğu söylendiğinde artılanmış ama başbakana yaptığı çıkışla aynı entrylerin eksilenmesine sebep olmuş şahış.

hayat bu işte.
bugün ölse vatan millet çok şey kazanır.