bugün

o kadar tarih yoksunudurlar ki sadece mesut özil'le sınırlı kalmamıştır bu.
hasan sabbah: iran'lı.
selahaddin eyyübi: kesin bir bilgi bulunmamakla birlikte büyük ihtimalle arap.
hülya avşar: sadece doğu bölgesinde doğdu diye kürt olarak bilinir.

bu yukarda saydıklarımın hepsininin kürt olduğunu iddia eden arkadaşlarla bizzat karşılaştım.
hatta bir ara balatayı sıyırıp atatürk'e bile kürt diyen über zekalar olmuştu.
Aynı zamanda Türkiye' de 30 milyon kürt olduğunu da iddia eder.
mesut özil'in alman olduğundan bihaber olan kürttür.
twitterinden ve kendi ağzından ;
"Selamlar! Onlarca tweet gelmiş ve asılsız haberler çıkıyor. Ben Karadenizli bir Türk'üm ama anlamadığım kürt olsam ne fark edecek."
mesut özil'in zonguldaklı bir ailenin çocuğu olduğunu bilmeyen insandır. gerçi zonguldaklı olsa türk olsa nolur ay yıldız için oynamadıktan sonra.
özil'in kürt yada türk olması herhangi bir insanı nasıl etkileyebilir anlam veremiyorum. misal özil ürk olsun bunun bizim psiko-sosyal durumumuza etkisi sizcede tartışılmayı haketmiyormudur. bu nasıl bir ezikliktir.

korkunç...
kürt türk ayrımı yapan kişidir. oynadığı milli takıma bakmak lazım.
mesut özil moğoldur. lütfen yanlış yönlendirme yapmayalım.
mesut un zonguldaklı olduğunu bilmeyen kürt tür. zolguldak tan da kürt çıktığı görülmemiştir.
türk olduğunu iddia eden türk kadar boş konuşan kürttür. adam almanyalı, size zerre miskal faydası yok.
(bkz: faşizmin futbol versiyonu)
christof colomb'un, 50 cent'in, kobe bryant'ın da kürt olduğunu iddia eden kişiyle aynı kişidir. ayrıca bu kişiye göre kürtler wireless bağlantısını ve cep telefonunu 15 bin yıldır yaşadıkları anadolu'da icat etmişlerdir.
kürt değil züğürttür. bilgi anlamında züğürttür. bilmiyordur aslen kendisinin de bir türk olduğunu. daha doğrusu dağ türkü olduğunu.
mesut özil in kürt olduğunu iddia etmişse safkan kürt olan kürttür zira son yıllarda gördüğüm en abuk sabuk iddialar kürtlerden çıkmaktadır.
jacob black'in, kurtlarla yakinligi dolayisiyla (bkz: kurtadam) türk oldugu iddiasinda olan türkle ayni kafayi paylasir.
cem yılmaz'ı kürt sanan kürtle aynı havayı soluyan kürttür.
mesut özil hangi milli takımda forma giyer sorusunu sorabilecek kürttür.
maldır. çünkü bizim köyle bu mesut ut köyü komşu, dolayısıyla benlen mesut uzaktan akraba oluyoruz. * hatta bu mesut la benim tipim acaip benzemekte. ve ben terör meselesi falan olduğunu 16 yaşımda falan öğrendim. yani fazla kürt yoktur bizim oralarda. hani vardır ama mesut için öyle bi şey olamaz
löw siksin ona kürt diyeni tepkisini verdirir bize bu durum.
mesut oğuzboylarının kaçkarlar mensuplarındandır. zonguldaklı bir neslin evladıdır.
tarih olmayınca ne yapsın ona da acımak lazım. hadi hadi gönlünüz olsun masut özil kürtmüş tamam abisi tamam.
Türkiyede 40 milyon kürt olduğunu iddia eden kişidir aynı zamanda.