bugün

üniforma fetişi olup subay sevgili arayışı mantıklı olabilir. ama sırf çağımızın mesleği diye yapay zeka ve robotik mühendisi sevgili aramak pek akli olmasa gerek.
kadınların uzmanlık alanıdır da, dertleri genelde üniforma fetişi değildir.
hep savunduğum bir şey var, insanın kendisine saygısı olursa topluma da olur.
bir kişiyi belirli kriterlere uyuyor diye elde etmek için olmadığı biri gibi davranan ya da karşısındakine benliğinden farklı yaklaşan kişiler net acizdir, kendilerine saygıları olmadığı gibi karşı tarafa ve topluma da yoktur.
mesleğim okuduğum bölümle uzaktan yakından alakalı değil, çok eskiden okuduğum bölüme yönelmem için elinden geleni ardına koymayan biri vardı hayatımda, kurtuldum. edindiğim meslek okuduğum bölümden çok daha kazançlı ve faydalı, kuş beyinli...
kadınlara doğuştan gelen bir yetenektir. mesleği olup da çalışmaya henüz imkan bulamamış insanla beraber olmaktansa cebinde parası olan insanlara gönülleri kayar ve sorulduğunda da seviyorum falan diye saçmalama işlerine girer bazı kuş beyinli kadınlar. bu kadınlar eninde sonunda bir yerde hata yaptıklarını anlıyorlar fakat iş işten öyle bir geçiyor ki sorma gitsin.
Gelişmemiş toplumlarda genellikle kadınlarda görülen bir alışkanlık. Iyi , sorunsuz, hazıra konarak bir hayat yaşamanın formülü olarak gorüyo kadınlar, erkeklerin mesleklerini.

3. Dünya ülkelerinde böyle bu ne yazık ki.
Bu devirde tek gerçek.
Biri üçüncü dünya ülkesi yazmış. Amerika'da garsonla beyaz yakalı evleniyor diye herhalde.
Uzun yol kaptanı olabilir. Yallah.
Prof. Fotoğrafçı istiyorum.

Evet
Şuna göre seçersen kezban, buna göre seçersen varoş dır dır dır.
Neye göre seçelim erkolar? Ebesi kim ona göre mi?
ben memeye gore seciyorum.
meslek emilen bir sey degil.
Ülkedeki kast sistemi bunu gerektirmektedir. Bunun dışında bulunan ilişkiler genelde kastta düşük seviyede olanın aşırı çabalaması ile devam etmektedir. Kendi mesleğim açısından en üst seviyedeki kastla da yakın alt sıralardaki kastlara da yakın olmasına karşın bu sisteme isyanımı göstermek için bekarlık sultanlıktır diyoruz .
Öğretmen, avukat, hemşire, Hostes (altı da üstü de çizili), polis (tüm harfleri çizili) kadınlar ekleyebilir.
Prof. Fotoğrafçı diyeceğim olmayacak. Pilot du, artık ondan da geldi gelen.
Adam olsun evet. En doğru karar.

Evet
Kafadan sağlıkçı eliyorum. Allam esirgesin.
Sakin bankacı secmeyin. iyi olmuyor.