bugün

Salaktır.
Buyrun benim. Okumuyorum bile bazen.
Görgüsüz hayvanin tekidir. Erkekte olsa kadinda olsa. Mesajlara cevap vermemek ne lan.
Cevap vermeyişim koymuş olmalı "cnm".
Tercihtir, saygı duyulur.
bazen yazacak cevap bulamayandır.
sözlüğü mesajlaşmak için kullanmayan yazarımızdır.
benim efem. kesin kızdır diye özel mesaj atıyorum erkek çıkıyor yada erkek rolü yapıyor bende daha cevap vermiyorum.
kahvede takılan düz adamım ben , en son ihtiyacım olan şeyde daha fazla erkek arkadaş.
Uyuyordur, Uyumasaydi yazardi.
veriyordur, vermezse duramazsın.
çoğu zaman bakmadığım mesajlardır.
Olabilitesi olan olaydır. Her mesaja cevap vermek zorunluğu yoktur. Bi mesaj atsanıza bişiy denicem.
Ben herkese cevap veriyorum ama cidden birine mesaj yazip cevap almamak cok sinir bozucu.
(bkz: çok ayıp ediyor amk ben onun)
çok mesajlarla içli dışlı olmadığım doğrudur.
Artık sıkılmış veya tartışma yapmaya yetecek ya donanımı ya enerjisi kalmamış olabilir. Nasılsın ne yapıyorsun dışında konuşmak mantıklı değil demekki.
bazen benimdir.
kimse size cevap vermek zorunda degil. niye insanlar size cevap vermek zorundaymis gibi davraniyorsunuz? hasta misiniz? bence evet.
Ben değilim. Cevap vermek için önce mesaj atabilmek gerekiyor zira.
Belki derdi vardır ya da bir şeye sinirlenmiştir. Takmamak lazım. Mesela ben Sadece entry giriyorum. bana soru soranlara cevaben yazıyorum. Yüz göz olmamak lazım böyle platformlarda.
Konuşmak istemeyen sözlük yazarıdır. Herkesle boş muhabbet sevmiyordur. belki evlidir belki sevgilisi vardır belkide canı istemiyordur. Kendince haklı sebepleri vardır belkide burada kimseye güvenmiyordur. Saygı duyabilirsiniz. Ama hemen şöyle derler : Ihıhı Kezban glb. S
uygulamada mesaj bildirimi olmaması.
bildirim gelmiyor ki görüp cevap yazalım.
Adı kesin metaldir.
kendini fasulya gibi nimetten sayan ham ahlattır.
30 entryli yazara ben de cevap vermem amk 2. Mesajda aletin fotosunu atar falan mazallah.

Ed: 2. Nesil bir de bu kadar yıldır 30 entry... kesin bir şey çıkar mesajda.