bugün

eziklik ne kadar ölçülür, yeni sözlüğe kayıt yaptırmış yazar ezik midir sorularını soran insanların ortaya çıkmasını sağlayan başlıktır. fakat şöyle ki, senelerdir bu sözlükte olup ancak o mesaj sayısını geçmiş yazarlar da olabilir. asıl onlar eziktir.

(bkz: ben)

görsel
3000 mesajlı şişik egolu yazarın ,dahada böbürlenmesine kendini bi halt sanmasına havaya girmesine sebep olan yazardır.
sanirim biri bana ezik dedi.
önemli olan 3000 mesaj değil, ne kadar farklı kişiyle 3000'e ulaştığındır.
21 bin mesaj sahibi yazarı güldürür. hahahasiktir. evet.
143 mesajla içine dahil olduğum grup.
sözlüğü abazanlık için kullanmayan yazarın mesaj kutusudur.
91 mesaj ile tam bir ezik yazarım.
2500 kurtarmaz mi acaba dediğim ezikliktir, keşke silmeseydim lan bak ezik oldum simdi toplum nazarinda.
ben ne yazarlar gördüm 1000 mesajı bile yok ben ne mesajlar gördüm yazan adam yok.

açıklamaya gerek yok siz mesajı kaptınız.
şahsımında içinde bulunmasıyla birlikte en azından alışveriş siteleri mesaj atamıyor diyerek sevindiğim durumdur
2 beyler :( biriniz de mesaj atın allahsizlar.
sözlükte pek de aktif olmayan yazardır. okur geçer.
aslında 3000 bile benim nazarımda, eziklik için yeterlidir lakin böyle bi sınır varsa kabullenmek gerekiyor.

utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama ondan da anlamazsınız ki siz...
(bkz: ben)
mesaj kutusunda 3001 mesajı olan yazar beyanatı.
kızlara yürümek amaçlı her birine mesaj atıp bir kaçından geri dönüş alsam sanırım benim de 3000. çok rahat geçerdi. izdivaç programı gibi kullanmadığım için sözlüğü eziğim 533 daha.
Cok kezoyum demek kii. 3000in ücte biri kadar yok.
sanırım bendenizdir. ayrıca 3000 mesaj zall da yok o nedir öyle?
Selam ben mesaj kutusunda 3000 den az mesaj almis ezik.
gerçekten yazardır.
Sözlüğe yazmaya gelmiştir.
gerisinin amacı sözlüğü aşar.
Neden sözlükte olduğu merak edilen güruhtur.
Madem konuşmıcanız ne işiniz var sözlükte?
Eved.