bugün

Seviyordur sadece zamanı bekliyordur. Vakit gelince size kır düğünü yapacaktır.
seviyodur belki belli olmaz prensipleri vardır.
Kesin olmamakla beraber Sevmiyor olması muhtemel.
Tabi sevmiyor kafa yormaya gerek yok.
Seven insan duramaz ki düşünür sonra duygu patlaması yaşayıp eninde sonunda atar o mesajı.
Mesaj atmamasının altında karşı tarafa ait bir sorun yoksa sevmiyordur.
Sevmiyordur. Kimse gururdan bahsetmesin, araya gururu sokup mesaj atmamayi basarabilmisse zaten onceligi o kisi degildir, bu da sevmediginin kaniti.
Seven insan gururunu filan dusunemez, anlayin artik.
mesajı ilgi haline çevirip ne kadar mesaj atarsa veya ne kadar hızlı mesaj atarsa durumlarından sevmiyor ihtimali çıkartmaktır. yanlıştır.
papatyaların yapraklarını sayın. son kalan yaprağa göre karar verin. sizin için daha güvenilir sonuçlar verir.
sevmiyor olsa neden atmasın. atmıyorsa çekiniyor olabilir. bakış açısına bağlı.
sıkmak istemiyor olabilir. ilgiden boğulmak da bir sorunsaldır. (bkz: sıkmak)
mesaj sevmiyordur. konuşmaktan yanadır. Sesini ozluyordur belkide, illa kötüye mi yormak gerek?
sevmiyor. sen mesaj attığında muhabbeti ilerletmek için de çabalamayıp hemen geçiştiriyorsa kesin sevmiyor.
Tiksiniyordur.
Ben öyleyim. O da tiksiniyordur senden. Git ağla şimdi nihahahahah.
alakası yok bende kız arkadaşımla saatlerce mesajlaşmam bazen cevap bile yazmam işim olduğu için ama severim. takılmayın böyle şeylere.
işi vardır, biraz anlayış plz.
Kesin sevmiyor
Yüksek ihtimal başkasını seviyor .
Dıt Dıt.

- seni seviyorum

Dıt Dıt

- özledim

Dıt dıt

- ne yapıyorsun

Eaah bu nedir arkadaş, cidden hatun kişiler bu tarz mesajlar alarak sevildiklerini mi sanıyorlar?

seviyordur, lakin rutine bindirmek istemeyen erkektir.

Sürekli bu tarz mesajlar alsam yapmacık gelir sıkılırım valla.
Mesaj atmayan insan umursamiyordur bile. Kötü.
Karşıdan mesaj bekliyordur

Mesajcı değildir

Konuşacak konu bulamıyordur, konuşkan değildir..
Oncelikle kızlar bi adım atsın da gerisini biz hallederiz.
Erkek adam mesaj atmaz. Çıkar kızın karşısına der ne diyecekse. Sonra tutar kızın kolundan çeker kendine sarılır.
Haşin erkek seven kızlar eqlesin.*
sevip sevmediğini attığı mesajdan mı anlayacan, gülünç ve ciddiyetsiz.
Sen msj attiginda cevaplar kısa ise yada cevap vermiyorsa ya meşgul ya da senle ilgilenmek istemiyordur. Daha sonra kendisi bir şey olmamış gibi sana yazıyorsa büyük ihtimalle yalnız kaldığı için canı sıkılmistir ve sıkkınlığını senle gidermeye çalışıyordur. Yani seviyor olsa bile ki sanmam, sadece kendi mutlu olsun diye davranışlar sergiliyordur. Ki bu daha kötü.

Edit: aynı şeyler mesaj atmayan kadınlar içinde geçerlidir. Bence.
Ve bunu anlamamakta ısrarcı olan sen sorunu ..