bugün

Bana atmıyor. Sevse atar. Buna göre evet sevmiyor.
edit. Girdiğim entryi sikeyim alakasız bir şey yazmışım.
Biraz dinlenmek, kafa dağıtmak isteyen erkektir.
seviyodur ama çekingendir.
erkek atarsa abaza olma ihtimali vardır
lakin kız güzel bi bahaneyle mesela son entry'de yazım yanlışı yapmışsın dese hoş karşılanır.
Seviyordur elbet ama yeteri kadar degil.*
Seviyordur ama g.tü kalkmıştır diye düşündüren sorun.
Dünya barışını bile sağlayacak bir sorunun burda dile getirilmesine vesile olan herkesin emeğini kutlamak gerekiyor.
(bkz: aklını başkasına emanet insan)
Attığın mesajı defalarca okuyup acaba bana aşıkmıdır diye düşünüyordur.
telefonlar yaygınlaştıkça ilişkilerin daha da saçmalaştığını doğrulayan sorunsal.
sevmiyordur şeklinde cevap verilmesi gereken soru.

hatta çok pis seks döndürüyordur böyle içinden çıkarmadan 5 evet beş atmalı.

geçmiş olsun.
Mesaj atmayı sevmiyordur..
Sevmiyordur. Seven adam wcden bile mesaj atar.
Kızlar bazı şeyleri anlamıyor , seven erkek deli gibi özler , arar ve merak eder.

başlığı açan yazara kinayen söylenmiş bir şey değil lakin , sevmeyen veyahutta ilgilenmeyen erkeğin amacı ne olabilir. ?

erkek ya yatağa atmak için sevgili olur yada gerçekten sevdiği için.

Seven adam ilgi göstermez mi.?
Sevmiyordur net.
Bır ıhtımal başkasına mesaj atıyor olabilir.
sevgilisi yok sorunsalıdır. oldu da atmadık mı?
ya herifin telefonla arasında saçma sapan bir uzaklık varsa kızlarr kendinizi bununla yiyip bitirmeyin.
atmıyorsa sorun etmemek gerekir. olgun birisiyle berabersiniz demektir. mesaj atmak sevgi emaresi sayılır olmuş ne günlere kaldık. onunlayken mutluysan yanında iken huzurluysan mesaj atmasa da olur. hem o ne öyle ergenler gibi vıcık vıcık mesajlasmalar. mesaj atmadın geç cevap verdin gibi kaprisler.
gereksiz işler bunlar.
O sırada işi olan erkek olabilirdir. Olayı hemen sevgiye çıkartmanın yanlış olduğu varsayımdır.
Tecrubeyle sabittir,sevmiyorsa mesaj atmaz,sallamaz,sonra da 'iliskiye adapte olamadim' diye ayrilir.
sevmiyor anam sevmiyor sapık bile günde kaç kere atıyor mesaj bu adam sevdiğini beyan edipte atmıyorsa bekle seviyordur.

rüyanda sana mesaj atar sende cevaplarsın net sevmiyor.
sevseydi atardı. demek ki sevmiyor.
seviyodur, mesaj hakkı felan bitmiştir. Parası da yoktue, fakirdir belkim.
atmıyorsa kırılmıştır küsmüştür belki ilgi bekliyordur yani seviyordur ulan.
sevmediği anlamına gelmez. yıllarca elinde telefonla gezenlerle kafa bulmuştur, onlara kızmıştır; bugün aynı boku yemek istemiyordur. mesaj atmayı sevmiyordur, kendiyle çelişmek istemiyordur. böyle sapık sapık kuruntularla şu erkek milletinin anasını siktiniz yıllarca. biraz duyarlı olun lütfen. saygılar.
Mesaj atsa da sevmiyordur.
Bence tam tersi ben sevdiğim insanlara daha az mesaj atarım.
Cevabı evet olan sorun.

SEVEN erkeğin dili çözülür, konuşmak için 40 türlü bahane üretir.