bugün

saçma veya düzeysiz bulduğundan cevap yazmaya tenezzül etmeyen yazar tipidir.
feedback bekleyen yazarı dumurlardan dumura sürükleyen kıl yazardır.
edit: bakın bi de kötülemiş *
terbiyesiz, ahlaksız, arsız, yüzsüz, rezil, kepaze vb nitelikleri bir arada taşıyandır. ne hali varsa görsündür, git gözüm görmesindir. * *
(bkz: kaba şey)
mesajlaşmaya vakit ve enerji harcamaktansa entry girmeyi ve/veya okumayı tercih eden yazar da olabilir.
(bkz: yazara olan siniri sözlükten çıkarmak)
kendinin bir halt olmadığını bilen ve bunu kanıtlamak için karşısındakinden tasdik rica eden yazarın yandan yemiş versiyonudur.
nesil farkı gözeten yazar.
(bkz: devrecilik)
atmak zorunda mı kardeşim? ciddiye almıyor işte seni.

ama nasıl acıtıyor değil mi? ha? değil mi...
fake nick'tir. yakaladım seni diye mesaj atarsınız; dilini yutar. cevap veremez.
ayarların en güzelini veren yazardır.
mesaja ve yazarına göre haklı olan yazardır.
aslinda ukala degildir. cok yenidir belki de. daha nasil atilacagini bilmiyordur belki abisi. gunahini almayin hemen.
açıkça, sizi önemsememiştir. ya da önemsemiştir fakat cevap verme gereği duymamıştır. o kısmı önemsememiştir gene de.
ya da mesajınız o kadar gereksizdir ki, böyle gereksiz bir mesaja cevap vermek daha gereksiz olacak diye düşünmektedir. olmadı size küsmüştür efendim.
nezaketsiz yazardır. burnundan kıl aldırmayan, kendini üstlerde gören kişilerin özelliklerine sahiptir.
tasvip etmediğimiz nahoş davranış biçimi.cevap yazılmalı elimize yapışmaz.
kapsama alanı dışındaki yazardır.
belki de özel mesajlarını kontrol etmeyen yazardır. **
kendini fasulyeden nimet sanan, burnu kaf dağında, aslında eziğin de eziğidir...
geri zekalı bir megalomandır...
b.k herifin tekidir...
türk kızı asla yapmaz...
götü kalkmıştır. indirmek lazımdır.
kendi halinde yazardır.
şayet mesat atan küfür etmişse o ukala yazar çoktan modlara şikayet etmiştir ve uslu uslu entry girmeye devam ediyordur.
kimse kusura bakmasın ama terbiyeden nasibini almamış, selam bile vermeden, askerliği beraber yapmışız gibi yazanlara cevap vermiyorum. bunun ukakalık olduğunu da düşünmüyorum. damdan düşer gibi "şop gullanıyon mu", "ne iş yapyon" v.b. mesajlar atanlar benden cevap alamayacaklardır. bunun dışında sitede olduğum zamanlarda bana yazan arkadaşlara anında cevap veririm.
Özür dilerim muhakkak unutmuşumdur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar