bugün

çirkinliği ve iticiliği hat safhada bulunan,kadına benzeyen yaratık.
sesi bazı bölümler hariç çoğu yerde kulak tırmalayacı olan oyuncu.
azıcık zayıf olaydı daha iyiydi ama kanuni zamanındaki beğeni koşullarını düşününce daha bile şişman birisi seçilmeliydi diye düşünmeden edemiyor insan.
hürrem için seçilmiş en uygun kişidir kanımca. tamam gerçekten güzel bir kız ama çok daha güzel oyuncular da var şimdi allah için. ama şu da bir gerçek ki hürrem'in gerçekte çirkin ama çok ihtiraslı bir kadın olduğu hep söylenir. e doğal olarak gerçekte güzel olmayan birisi için bu kız fazla olmuş bile diyebiliriz. ayrıca değinmeden edemeyeceğim: o kıyafetler ve o takılarla yaşasın günümüze göre giyinmesin diyorum, sözlerimi de burada noktalıyorum.
işte hürrem ;
http://www.incicaps.com/resimler/hurrem-1.jpg
alnı çok büyük ve dudaklar kurdela gibi, göz rengi muhteşem olmasa tek bir özelliği yok bilakis geniş alın yapısı ve etli suratı kendisini çok da itici yapıyor. ayrıca kurdela dudaklar o kadar ince kalıyor ki koca kafası ve etli suratına oranla haliyle çenesi de en az alnı kadar kocaman görünüyor ve insanı rahatsız ediyor suratının orantısız yerleşkesi.
http://galeri.uludagsozlu...riem-sahra-userli-101087/
göğüs uçları bi acaip olan kadın. bana mı öyle geldi yoksa? bence de güzel değil yahu. niye beğenemedim ben bunu anlamadım.
çok bir güzelliği yok ama bi al beni dağlara çıkar, bir orman evine kapat,bir hafta çıkmayalım ve sana sürekli sülüman diyim halleri var.çok garip bir hatun.
bizler için gayet güzel, kanuni için sıradan kadın. yani kadının o kadar aman aman bi güzelliği yok. sadece gözleri. abartmayın yani.
at gibi kadın be 8 ay araya araya bunu mu bulmuşlar. uzuuuunnn sivri bir yüzü var. alnından bi başlıyorsan çeneye inemiyorsun.
bakışlarınız, çenesinden dudaklarına gelene kadar aradan 6 ay geçiyor yahu ! o ne uzun çenedir öyle.
bu kızı gün ışığında, makyajsız, çekim hileleriyle dolu olmayan bir ortamda görmek istemem doğrusu.
doğal haliyle, sanırım bildiğimiz çirkin kadın kategorisinde yer alır.

zaten türk erkekleri için beyaz tenli, renkli gözlü olsun isterse boka benzesin farketmez. bu kız, biraz da bu nedenle bu kadar sükse yapar türkiye de.

bir bergüzar korel güzelliğinin kıyısından bile geçemeyecektir, güzellik anlamında.
çok güzel bir kadın. insanı büyülüyor bakarken. muhteşem üçlemeye sahip kızıl saç, beyaz ten, mavi göz.
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/16847834.asp?gid=222

cok samimi bir roportaj vermis oyuncu. kanim isindi nedense.
Muhteşem yüzyıl dizisini çok beğenmemizi ve etkilenmemizi engelleyen oyuncu, olmamış, role oturmamış, diziye yazık olmuştur.
saç rengine hasta olduğum hatun. yok böyle bir şey ya bu kadar mı hoş durur kardeşim?
senin bir karın ağrın mı var diyen adama hayır gayet iyiyim diyen hürrem sultanı canlandıran bir allah'ın dişi kulu.
çok çekici hatundur. kendini orospu rolleriyle popüler eden oyunculardan biri olabilir.
gözleri farklı yöne bakmasaydı sanki güzel olabilirdi denilecek hatundur.
bakır kızılı saçlarına tapılası, mavi gözlerinde kaybolunası güzel ötesi dişi varlık, ayrıca b.k atmayın yahu o tombul sosis halleriyle bile 'benim o' diyen hatunları cebinden çıkarır.**~ ~kara kaşlı kızların zoruna gitmiş eksileyin canlarım~ ~yazar burda amacına ulaştı~
muhteşem yüzyılda hürrem sultanı canlandıran oyuncu. almanayda yaşamış, tiyatro eğitimi almış. ve gerçek hayatta inanılmaz güzellikte biri. tabii dizide de öyle ama normal hayattaki o saflığı, masumluğu rol gereği yok ekranlarda.
efsunlu bir güzelliği olan hatun, gayet hoş ve çekici. lakin henüz ayaklarını göremedim, eğer ayakları da güzelse kendisine puanım tamdır.
(bkz: meryem uzerli)
zarif olmayan kadın.
annesi alman, babası türk'tür.