bugün

günümüz askerliklerinde çok sık rastlanılan bi' vuk'u. adam almış onlarca askeri karşısına "merhaba asker" diye selamlıyor, senin yaptığın şeye bak! çok ayıp ya!
(bkz: tokat mı lan o)
(bkz: sonra bir ışık gördüm)
(bkz: sonra beyaz bi ışık gördüm)
anan zaa xd demekten daha affedilesidir. aslında anan zaa demek bayaa mantıklı lan. bu daha liseli diye geri gönderirler mi acaba?
(bkz: 25 gün oda hapsi) *
içerik bulunamadı.
(bkz: disko)
(bkz: 91 liler asker oldu)
-abi askerdeyim komutan merhaba asker dedi.
+eee?
-dedim merhaba panpa naber? vurdum ensesine bi şaplak.
+hasiktir lan atma.
- yok olum be nerde gördün yalan söylediğimi? Adam tırsıyor tabi benden, bilirsin beni. bir şey diyemiyor ondan.onu bunu bırak Abi diyodu lan bana...
+ ...

Ancak bu şekildeki yalanlardan mürekkep askerlik anısı anlatımlarında görülebilecek olay. Bundan sonra da er kişi tek başına 25 teröristi nasıl öldürdüğünü anlatacaktır muhtemel. Sonra da 3 kadın teröriste nasıl kaydığını *, sonra generale nasıl posta koyduğunu vs...
eğitim zayiatı ile sonuçlanacak olaydır.
Abi geçen gün panpa dedim komutana .ee .ee si makatta bir ağrı sorma .
(bkz: ocak dışısın)
bundan bir 5 yıl sonra olabilecek olaydır. incinin elemanlar askere o zamana yetişir.
Suratina dipçiği yer. Sonrada -aaa askerde dayak varmiş der. Ardindan diskoya gider diş firçasi ile yere paspas atar. Sonra çikar komutana -adam hakli beyler der.
direk pantolonu indirip domalması gereken askerdir.
(bkz: yemekteyiz hasan) * * ben bu adamdan bekliyorum böyle bir durum. hayırlı teskereler panpa burdanda.
+merhaba asker!
-a.s panpa
+tak tak Tak. (3 El atEş EdilmişTir.)
aslında denemek lazım. (bkz: kendi kendini sikmek)
(bkz: yarra yering)
Komutanın 6saat aralıksız dedeler izleme cezası vereceği düşündüğüm durumdur. -e bu piç ondanda zevk alırya neyse...
(bkz: ölüm fermanı)
349. kd lerin halen deme olasılığı olan cümle.
daha kötüsü için; "merhaba asker diyen komutana merhaba ben pembe tolga" demek.
pek yakında görülebilecek bir olaydır.