bugün

Tanım nasıl yapılır.
https://x.com/bezdim_yemi...qDUhFBUTmgZEQAcQ&s=19
M. yavaşı aday yapmaya kalkıştığında yazmış idik, -çakma sarışın mel'anetine karşı- aynı sözümüzdeyiz;

" - Natocularda bir telaş - pür telaş ki, sorma gitsin! Neymiş, "gönlünden geçen  aday -yavaş gardaşım yavaş- 'mensur yavaş' imiş!!." Yahu -yalandan da olsa (gazetecinin o kadar ısrarına rağmen)- "TÜRK Milliyetçisiyim" dahi diyemeyen bir zavallıyı, Türk milliyetçilerinin karşısına aday diye dikecek, - gürcü gocasına dahi itaat etmeyen - 'hatun kişisi!.' Bülent Orakoğlu -Mekke de iken- anlattı idi (sonradan MiLLi kuruşcu, Fehmi Çalmuk'un kitabında da okudu idik). Gürcü  abisi - hazirun da sabisi Şevket  Kazan abine "- Abi askerler darbe(28 Şubat günleri) yapacak istihbarı aldım, ne yapayım, deyu sorduğunda? Abin; "- Ben üç ihlas, bir Fatiha okuyup yatıyorum, sen de öyle yap!" Dediğinde onun emrine (kabile büyüğünüz olduğu için, ellağam) uymuş idin. Bre kadın git gocana itaat et ve bir A. Necdet Sezer vakıası - mel'aneti daha çıkarıp, AZIZ Türk milletinin istiklaliyle - istikbaliyle oynama! "AYAK ALTINDA KALIRSIN!" Bizden söylemesi!.."
Cb yardımcısı olması muhtemel.
TAHRiBATI MAZUR iMiŞ; LA-YÜS'EL
iTiBARI GÖTÜRÜR AMERiKANiST-SEL
BOP-SARAY KAPILARINDA SÜRÜNÜR
MEL'ANETi AYAN OLUR TEL-TEL;
"TAKKE DÜŞTÜ, GÖRÜNDÜ KEL?"

(La-yüs'el; Mes'ul olmayan, sorumsuz.)
6'lı masada yediği kazıklar nedeniyle bu pozisyona gelmiştir. muhalefetteyken bu kadar kazık yiyen birinin iktidara yaklaşmasını ben yadırgamadım.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
resmi ünvanı olmayan biriyle neden görüşülür, ne konuşulur, aslında ben bunu gerçekten merak etmiştim.
birşey olamadım bari akpartiden koltuk kapayım kafası.
Kurucusu olduğu ak partiye gitmesi gayet normal. Yola çıktıklarını yolda bulduklarına sürekli değişen bir insan olunca bir noktada başladığı yere geri dönmüş oldu. Zaten Tansu Çiller de orada.
"gürcü-türkçü, siyonist-klanist" hegomanyanın devamı için -gocası liparit tarafından- "bop-saraya" gönderilerek, son hamlesini yapmıştır?
"israf edenler-müsrifler, şüphesiz ki iblisin çocuklarıdır" lânet kafalarına!.
omurgasız olduğunu resmen ispatladı.
omurgasız dediğiniz kadını (bkz: MHP) nin başına geçirmek için ciddi uğraşlar verdiniz, yetmedi parti kurması için elinizden gelen desteği verdiniz, yetmedi seçimlerde desteklediniz. omurgasız mı değil mi yorum yapacak değilim ama şu an (bkz: cumhurbaşkan)ı ile görüştüğü için omurgasız diyorsanız siyaseten sert kavgayı seviyorsunuz demektir. muhalefet sorunları kavga ederek değil uzlaşarak çözer yahut kendi programını diyalog ile iktidara açıklar. kılıçlar savaşta çekilir ki orada bile sürekli diploması ve görüşmeler olur. şimdi kızdığınız bu görüşmeyi (bkz: CHP)genel başkanı (bkz: özgür özel)de yaptı ki bence de doğru yaptı. meral akşeneri günahım kadar sevmem orası ayrı. çünkü günahımın en azından dünyalık bir zevki var.