bugün

memurlar. net sitesinin markafoniye özenip kampanyalı alışveriş sitesinin adıdır.
memurlar.net bünyesinin bir oluşumudur.patron çıldırdı başlıkları altında kampanyalı ürünler sunulmaktadır fakat son derece amatör bir sanal alış-veriş platformudur.
alış verişi yaparsınız fakat; üzerinden 15 gün geçmesine rağmen * şöyle bir durumla karşılaşmanız muhtemeldir: 'sizin yapmış olduğunuz alış-verişi bizim depodaki görevli arkadaşlar fark edememiş, elimizde aldığınız üründen başka yok malesef ben en iyisi sizin kartınıza iade yapayım.'
diyeceğim odur ki bu siteden bir şeyler satın alarak hiç sıkıntıya girmeyin. * * *
kesinlikle ve kesinlikle üye olunmaması, hadi bir hata yapıp üye oldunuz, alışveriş yapılmaması gereken iğrenç ötesi sanal alışveriş platformudur.

Verdiğimiz siparişin üzerinden 3 hafta geçti, ne gelen var ne giden... Kargo takibine bakarsan ürün kargoya verilmiş ve bana ulaştırılmış. Bulunduğum yerdeki bütün kargo firmalarına sordum adıma bir gönderi var mı son 3 haftada diye... Hayır yok!! Adamla resmen daşşak geçiyorlar.

Sakın diyorum bakın, sakın!!!
güncel Önemli Başlıklar