bugün

aptal düşüncedir.

olm gelin bi anlaşma imzalayalım. siz benim karıya bakmayın ben de sizin karınıza kızınıza bakmiyim.
Aranan konu bu dur bence. Niyeyse öyle bir beklenti içime giriyorlar. Açmayın bakmasınlar.
(bkz: Gozune perde indirmeyenler)
Abazalığa kılıf bulmaya çalışanların sikimsonik beyanıdır.
troll başlığı sanırım ama ciddiye alıp cevap verecem yine de.

kızlar bak diye açıyor zaten ama öküz gibi bak diye değil. kızı rahatsız edecek derece içine gömülür ve hiç meme, göt görmemiş iç anadolunun köylüsü gibi gözünü ayırmazsan tabi bakmandan rahatsız olur. göz ucuyla bak geç sadece, rahatsız etme.
Herkes açsın alıştıktan sonra bakmayız zaten gibi geliyor.
(bkz: açık göte sinek konar) rahmetli ananemin söylediği bu cümleyi yıllarca zart diye söyleyecek yer aramıştım buldum.
açık bir bayan görünce kendi cinslerinin daha çok bakması...
ilgi hastalığına yakalanmış kız söylemidir.
Herhangi bir yerde karşınıza çıkabilirler. Mesela Sultangazi'nin ara sokaklarında üzerinde 20 cm topuklu ve mini elbisesiyle.
Gaziosmanpaşa' da iğne dokunsa patlayacak taytlarıyla.
Artık nereni ve kimin bakmasını istiyorsan ona göre açılacaksın. Etiler'de, kadıköy' de,taksim'de belirli saatlerden sonra götü açık gayet 'medeni' gezilebiliniyor... şayet, onların da Kimse bakmasın diye dertleri yok kanımca.

Sorun; giydiğin yer ve kültür farkı.
eşek silkip , çocuğunu 15 yaşında evlendirenlere dert olmuştur.
bakmayin mk bok mu var? memesini ( zaten yokta) g.tunu acmayam birisi olarak soyluyorum abicim bunu. eger muslumansan , erkegin ortusu goz kapaklaridir bunu bi kavrayacaksin.
altında aslında biraz açayımda herkes bana baksın ilgi odağı ben olmalıyım düşüncesi yatan teşhircilik..

isteyen istediğini giyebilir elbet buna sözüm yok ancak hangi ülkede yaşadığımızı bile bile her yerimi açayım ama kimse bana bakmasın fikri büyük bir ütopyadan ibarettir.

ördek, eşek, tavuk, kedi köpek gibi savunmasız hayvanları bile iğrenmeden ve sadece kendi hayvanlıklarını tatmin edebilmek için sikebilen, bacak görünce boşalan, çarşaflı kadınlar yoldan geçtiğinde sikini kaşıyıp içindekileri hayal ettim offf ne mal vardır kimbilir nidaları atan insan müsvettelerinin yaşadığı bir coğrafyada göt baş açık gezmek bir çeşit intihardır ve mazoşistliktir düşüncesindeyim.
aaaa bakmayacaksanız neden açıyorum. şaka şaka. kimsenin kılık kıyafetine karışmak düşmez bize ve fakat burası türkiye güzel kız kardeşlerim. giydiğiniz bir miniyle sözlü bakışlı temaslı bir çok tacize maruz kalabilirsiniz. maalesef durum bu. bu ziynetlerinizi ve de güzelliğinizi sevgilinizle başbaşayken paylaşmanız faidenize olur. yobaz c.den selamlar.
açanın sorunudur.
kızların hayattan çok şey istediklerine dair bir kanıt.

(bkz: hayallerde yaşıyor bazı kaşarlar)
Tamamen katildigim düşünce.
Öncelikle kadınlar erkeklere güzel görünmek için degil kendilerine güzel görünmek için uğraşırlar.
Kimse sicak yaz günü pantolon kazak giymek zorunda degildir. Yurt dışında insanlar iç camasirlariyla yürüyüşe çıkıyor kimse dönüp bakmıyor bile. Ülkemizde ise tecavuze uygun ortam ararlar. Ne bakmaya ne dokunmaya hakkız vardır.
Kendisine modern diyen oruspu soylemi. Eger acarsan sikerler kizim doganin kurali boyledir. ben yapmam diyen erkek bile eni sonu seni becerir. Yapmazsa vurduruyodur. Ayaginizi denk alin.
Erkeğin gözleri tesettürdür karşındaki açıyosa sen kapatıcan gözlerini. Istediğim gibi geziyim ne elleyebilirsin nede bakabilirsin anladın mı. Medeniyeti sen götünden anlamışsın. Çünkü bunun medeniyetle değil hakla ilgisi var. Penisime sahip olamıyorum demiyoda millete kaşar diyo. Sana ne diycez peki .
gozlerinizin tacizine bahane uydurmayin. kicini basini acmasa da bakacak yer bulanlar konusuyor burda gotunu acarsan tabi bakariz diye. sen zihniyetini duzelt baskasinin kiyafetinden once.
günümüz kezolarının hayat felsefesidir. evet.
bencilce ve saçma bir düşüncedir aslında ama! tamam bakarsın zaten bakmazsan sıkıntı vardır da gözünle sikme sende bakıcam diye. bakarsın gözün tatmin olur geçer gidersin ama bizimkiler resmen gözüyle sikiyor yetmiyor geçerken arkasını dönüp bakıyor.
baş örtüsü takayım, bi kilo makyaj yapayım, ruj süreyim, dar pantolon giyeyim göğüslerini saklayan ama dikliğini büyüklüğünü gösteren body giyeyim her yerime parfüm sıkayım ama kimse bana bakmasın diyenlerle aynıdırlar.

edit: yukaridaki saydiklarimi yapan hatunlara müslüman gözü ile bakanlar var hala. ulan ikisi de orospu iste daha ne ibne.
Ne kadar kapalı olursa olsun, her baktığı yerde açık meme ve göt görenlerin canını sıkan varsayımsal düşüncedir.
Hiç açmasan? O şekilde anlaşsak olmaz mı? Gibi soruları akla getiren tavır.

Harbiden çoğunuzun vücut ölçüsü berbat. Yapmayın bunu.
yakışıklı baksın adı aşk olsun..
çirkin baksın taciz olsun.

bu kadar basit hadi dağılalım şimdi.