bugün

sacını uzat...
Bu kadının sesine tipine bakışlarına dilini sıkarak konuşmasına feci uyuz olurdum doğum tarihine bir baktım aynı burçmuşuz.

Bu da ikizler burcuymuş sezdim yani ikizler burcu gıcıklığı vardı.
Doktorlar dizisinde oynadığı zamanlar bana fena halde çekici gelirdi.
(bkz: 1979) doğumludur.
incir reçeli filminde duygu'yu canlandıran oyuncu. Oldukça iyiydi..
doktorlar'ı izleme sebebidir.
bir kadin olarak idolumdur.
adını artık zenan diye değiştirmesi gerekendir.
Her rolün üstesinden gelen samimi bir oyuncu. Yüzü pek olmasada fiziği gerçekten güzel.
bundan 50-60 yıl sonra bu gün insanların anılarında "muhteşem bir oyuncuydu" diye yer alacak insan. soğuk, itici ve tuhaf değil gayet medeni, işinin hakkını veren sağlam bir oyuncu.
Yapmacık,itici,tuhaf oyuncu.
ortadoğu ve balkanların en yapmacık en kötü oyuncusudur.
bütün rollere ayak uydurabilen, türkiye şartlarına göre oyunculuğu iyi olan kişidir.
dünyanın en gıcık suratına sahip oyuncu(!)

hele o ukala havası yok mu.
doktorlar dizisinde zenan rolünde ne kadar soğuk ve iticiyse iffet dizisindeki rolüyle de * o kadar yılıktır. ne kadar iyi bir oyuncu orası tartışılır ama.
oyunculuğu iğrenç
kısa saçın çok ama çok yakıştığını hatun kişisi. Oyunculuğuda kendisi kadar güzeldir.
(bkz: incir reçeli) *
bu hatunu bazen half life 2'deki alyx'e benzetiyorum.
burnu o kadar büyük ki çıkarttırıp yerine bir at yarrağı koydursa daha komik olamaz.
normalde çirkin bir kadın ama nedense incir reçeli filminde tatlı, hatta vasatın üstünde bir güzelliği var.
(bkz: kısa saç sadece çok güzel kızlara yakışır)
sanki biraz ters oldu keşke yukarıdaki başlığın altına bu başlığı bakınız verseydim. neyse işte. kadın güzel. *
halil sezai paracıkoğlu'na bariz bi biçimde asılan hatun. dünkü disco kralında gayet net biçimde gözledik efenim. el kol sürekli adamdaydı. hoş bi bayan, doktorlara geri dönmüş ama keşke eskisi gibi olsaydı.
itici kadın.
ahahahaahaha diye saba tümer özentisi kahkalar atıyor, hiç bi güzelliği, seksi hali yok.
disko kralı'nda görülünce yeniden hastası olunan aktrist.

not: ulan millet adriana lima'ya filan aşık olur, hasta olur ben niye böyle gereksiz hatunlardan hoşlanıyorum lan? zevkime sıçmak istiyorum ama feci hoşlandım la yine bu hatundan saçları filanda süper olmuş.
vücudu çok güzel fakat boyu kısa olan bayan oyuncu.
güncel Önemli Başlıklar