bugün

daha kötü olacak. kalsaydı chp'nin kazanma şansı artardı ama şimdi yenileyecekler ve belki de daha yüksek alacaklar.
abdulkadir selvi 2-3 gün içinde abbas yolcu açıklamasında bulundu.o değilde bu adam giderayak akp nin başını yakabilir.
adana büyük şehir belediye başkanı aytaç durak'tan* sonra en uzun süre büyük şehir başkanlığı yapan kişidir. eğer bugünlerde istifa eder ise koca bir rekoru egale etme şansını kaybedecektir.
görüşme bitti.
gökçek saray'dan ayrıldı.
ne saray'dan, ne gökçek'ten açıklama yok.
karşılıklı restleştiler bence.
melih gökçek "kolay lokma değilim" mesajını verdi.
24 sene.
dile kolay.
o makamda 24 senedir oturuyor adam.
her şeyden önce seçilmiş.
günler önce de tavrını ortaya koyuyor;
"ben kadir topbaş değilim" diyor.

vallahi bu gece ne olduysa oldu.
ama melih gökçek, erdoğan'ın karşısına, fabrikatör saim bey'in karşısına çıkan yaşar usta gibi çıktı.
fabrikatör saim bey, erdoğan.
yaşar usta ise melih gökçek'ti.

bak beyim, sana iki çift lafım var.
koskoca adamsın. paran var, pulun var, her şeyin var.
milyonlarca aktroll var emrinde.
yakışır mı sana ekmekle oynamak.
yakışır mı benim gibi hizmet etmiş birini sokağa atmak, aç bırakmak.
ama nasıl yakışmaz?
sen değil misin en yakın kankana bile acımayan, bir damlacık saaddeti çok gören.
anlamıyor musun beyim, bu millet beni seviyor.
ama ben boşuna konuşuyorum. milli iradeyi takmayan adama sevgiyi anlatmaya çalışıyorum.

hıh. sen büyük patron, reis, bop eş başkanı, tek adam tayyip bey.
sen mi büyüksün?
hayır ben büyüğüm, ben, melih başgan...

sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç.
gözümde pul kadar bile değerin yok.
ama şunu iyi bil, ne oğluma ne de gelinime, ne de ankara'da kurduğum düzene hiç bir şey yapamayacaksın.
yıkamayacaksın, dağıtamayacaksın, mağlup edemeyeceksin bizi.
çünkü biz birbirimize kandırılmayla, aldatılmayla değil, rantla parselle bağlıyız.
bizler birbirimizi seviyoruz. biz bir teşkilatız.
biz güzel bir teşkilatız...
bunu yıkmaya senin gücün yeter mi sanıyorsun?
dokunma artık makamıma.
dokunma çocuklarıma. dokunma oğluma. dokunma düzenime...

eğer onların kılına zarar gelirse ben, başkente dinozor heykeli dikmiş olan ben, melih başgan, hiç düşünmeden sürerim piyasaya tüm belgeleri...
anlıyor musun?
sürerim ve dönüp arkama bakmam bile...
game of thrones finalini bu kadar beklemedik. gidiyorsa gitsin. gelen de su otobus fiyatlarini indirsin allesen. amin.
saraya mı yerleşti, n’aptı bu?
kullanılıp posası atılan son kurban.
Günün kazananı. istifa etse bile başka hesabı vardır o'nun.
Devreler yandı herhalde. Twitterda müzeden bahsediyor.
Adam resmen taşak geçiyor bizle. Herkes heyecanla beklerken müzeden falan bahsetmeye başladı.
hadi be kardeşim bütün sözlük birleştik senden haber bekliyoruz.
hırsı takdir edilesi kötü insan. keşke bu azmini iyi şeyler için kullansaydı, ülkesine faydalı olmaya mesela.
Adam bosuna dinozor dikmiyor heryere anlami derin.
geleceği konusunu ilgiyle takip edenleri vardır.

görsel
görsel
Az önce bir sitede bu fotoğrafı gördüm. Gülmekten yere düşüyordum vallaha.
Bence gidip kalmayı değil giderken ağzını kaça kapatacağını konuşuyorlardır bu ara.

Zira cazgır bu, davutoğlu gibi dönüp sessiz sakin gitmez.
şimdi böyle saraya gidip müze görüşüp(!) 2019 a kadar duruyor yerinde sonucu çıkınca ; elinde bu kadar neler var ki diye insanı düşündüren belediye başkanı.

merakla bekliyorum başkanım. koltuk sallaniyiii eh eh eh!
Bakın siyaset duaayeni zorlayanbizon ne demiş.

https://m.uludagsozluk.com/e/37819207/
Gene bi dolap döndü aynı 15 temmuz dalaveresi gibi gerçekte ne olduğunu hiç anlayamayacağımız belki de.
Zaten rte ymiş fetoymuş arınçmış gökçekmiş birbirinden karanlık adamlar bunlar ve ilişkileri.
aldığım duyumlara göre cuma günü akşamı, borsa'nın kapalı olduğu vakitler, istifa konuşmasını yaparak kenarıya çekilecektir...

en büyük üzüntüsü sanırım o fışkiyeyi halen kimin kırdığını bulamamış olmaktır.
Hiçbir koltuk kimseye uzun süre verilmemeli. Sonra kendinin zannediyorlar. Bunu millet olarak öğrenmeliyiz.
istifa etsede rahatlasak amk. pis bir politikacı amk.
boşuna diren melih demedik.
2019' a kadar dinazorların efendisi angara başganıdır.
böyle bilinsin.

görsel

not: saray melihi görevden almazsa " garizmayı cızdırır ." artık ne yapıp, ne edip melihe yol vermelidir.
ancak i. melih gökçek bir davutoğlu, bir kadir topbaş değildir. bilinsin istedim.
son dönemlerde gideceği yönünde çalkantılı haberler dolaşan ve maalesef hala ankara büyükşehir belediye başkanı olan kişi.
gidişi kesinleşirse acaba hala twitter veyahut diğer platformlar da tayyip erdoğanı destekleyici ve akp için övgü dolu sözler söylecek mi dediğim şahıs.

çok merak ediyorum bunu.
insanın sahtekarlığı yüzüne bu kadar mı vurur.. Pes..
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar