gidiyor gönlümün efendisi. şaka şaka. heycanla bekliyoruz.
kimlikte melih gökçek. gerçekte melih tiran gökçek tir.
#direngökçek

bunca yıllık emeğini harcatma kral, senin fişini çekerlerse sen de onlarınkini çek. giderken yanında götür bari böyle bir hayrın dokunsun.
Gitmesini istemediğim başkan.

Hayatımın 15 senesinden fazlasını ankarada geçirdim ve bu eleman hep belediye başkanı idi. istanbul'a taşındığım sene istifa ederse cidden fena söverim. Bencillik mencillik bana ne, ben ordayken koltuğa kök saldıydı, ben gittikten sonra hep başkan olsun. Elalemin enayisi sadece benle benim jenerasyon mu? Yeni nesil de çeksin ızdırabını...
yakın zamanda istifa edeceği ve geç kalınmış bir karar olarak kulislerde dolaşan iddadır.

tahminim; daha önceki siyasi liderler ( akpli ) dönemi bitti vs diyerek fetö kapsamında partiden gönderildiler.. görevleri bitti. bu olayların asıl sebebi fetö kurumudur fakat bu yüksek sesle soylenmedi. fakat ;
aynı özellikleri taşıyan melih gökçek ve kadir topbaş ta vardı ama akp nin kalesi olan istanbul ve ankara olarak göründügü için bu iki ismi ( ve bilmem kaçtane millet vekili ) partiden göndermenin partiyi çökerteceği düşünülüyordu.

en sonki referandumda yıkılan kaleler hem çöküşe geçmiştirhem de eski partililerin tehtidleri yükselmiştir. gerek damatlarına gerek oğullarına suç atılmış fakat onlarda gelen desteklerle dışarda gezmektedir.

bu olaylara istinaden ; akp hükümeti yıkılmak üzere olan büyük şehirleri kuvvetli isimlere devr ederek bir önceki oy düşüklüğünü büyük yatırımlarla ortadan kaldırmayı planlıyorlar.
kral tahttan yalnız inmez yanında bir şeyler de götürür.
arkanda değil yanında yürüyoruz bu yolda big king extra reyiz.
artık 280 karakter ile saçmalayabilen belediye başkanı.
SIRPINMA SENiNDE HOSUNA GiDEZEK PARSELCi.
Bu adam istifa ederse psikolojim bozulur. 98 yılında ankara'da doğdum ve bir müddet almanyada kalmamı saymazsak kesintisiz ankara'da büyüdüm, yaşadım. Bu adam 94 yılından beri bu şehrin belediye başkanı ve ona o kadar alıştık ki. istanbul'a yedi tepe denmesi gibi ankaraya da gökçekland denmedi boşuna. Şimdi onun boşluğunu kim dolduracak sözlük? Gökçekten başkasını görmedik ki. Kim dinazor heykeli dikecek kim fışkiyenin peşine düşecek kim ege mahallesine saatte bir altındağa dakikada bir otobüs koyacak laaaaan???????!!!

#direngökçek
(bkz: bu dünya sultan süleyman a kalmamış)
başkanlıktan istifası sonrası hayatını fışkiyelere adaması muhtemel kişilik.
Cumhurbaşkanı konu ile ilgili;

"Herhangi bir birim; partimizin belediye başkanları olur, il başkanları olur vesaire... Bu süreç içerisinde bu tür gelişmeler olur. Ama şu anda böyle bir şey önümüzde yok. Ama bundan sonra da olmayacağı anlamına kesinlikle gelmez. Çünkü bir değişimi dönüşümü biz seçime kadar yaşıyoruz, yaşayacağız ve o metal yorgunluğu dediğim konu, tüm bunları kapsayan bir konuydu”

Şeklinde açıklama yapmış. Yani bir başka deyişle %100 gönderilecek.
RTE demişki "şimdilik gündemimizde yok ama bu olmayacağı anlamına gelmez". demek oluyor ki yakın zamanda istifası gelcektir. giderken yanında altepeyi de götürse negzel olur.
Erol mütercimlerin dediğine göre hapsede girme ihtimali olan hitit döneminden kalma ankara belediye başkanı.
şimdi melih gökçek'e oy atanların oyları boş mu sayılacak?
saka maka gidiyor ha heralde. kim gelecekse su otobus fiyatlarini dusursun allasen. bittik ya.
Anlara büyükşehir belediye başkanıdır. Şu sıralar istifası gündemde olmakla beraber görevini sürdüreceğini düşünmekteyim.
istifa ettikten sonra ankara halkı aynen böyle olacak

görsel
Ankara belediye başkanın efsanesi sayılır 30 a yakın yıldır bu görevdedir ancak gitme vakti geldi.
Gitse de bir sey olmaz. Fiskiyesi kirilinca bir sey olmadi ki baskanliktan istifa etse ne olur?
Aglayabilir, bunu soyleyim.
23 senelik angara saltanatını vurusmadan terkederse bizim melo'ya büyük gönül koyarım.

o çekmecelerde kimbilir kimlerin ne kirli çamaşırları istiflenmiştir.

angara'da bu saltanat yıllarında ne küpler ağzına kadar dolup taşmıştır. angaranın rantı sağolsun. ama yerine gelecek olanın küpleri boş olacak.

bu yirmibeş koca senede, bu çeyrek yüzyılda angaranın biraz yok bayağa içine edilmiş. ulaşım tam bir rezillik. silüetinin sülalesi becerilmiş. mustafa kemal'in bizlere emaneti angara koca beton bir köy olmuş durumda.

melo'yu biz angaralılar postalayamadık. parti içi ayak ve çıkar oyunları ile şutu yemek üzere.

23 senelik angara saltanatını vurusmadan terkederse bizim melo'ya büyük gönül koyarım. melo öyle kolay lokma değildir.sonuna kadar savaşır. hadi melo mahçup etme bizi.
eminimki şu an kendi için değil, oğlu için pazarlık ediyordur. Ona zaten kimse dokunamaz.
ahmet hakan yine yapmış yapacağını. : )

görsel
cebini parayla güzel dolduran peygamberi tayyip tarafından şutlanması yakındır.
fetöcüdür.