bugün

yine sapıtmış galiba. kaslı erkek fotoları falan. yada kızına koca mı arıyor nedir?
Bunlar emek hırsızı, din istismarcısı, memleketin üstüne çökmüş kara bulutları.

Eğer allah varsa, 100 cihan gezseler middelerindeki yetim hakkı peşlerini bırakmayacak.

Gel gelelim bu adamlar çeyrek yüzyıldır başkentte koltuk sahibi... yazık ki ne yazık...
hem fetö ye fetö diyince terbiyesiz falan de, hemde feto siyaset falan filan diye kitap yaz....

bana da bu kafa lazım, yemin ederim belediye başkanı değil amierika da eyalet valisi olurum.

görsel
görsel
il ve ilçe teşkilatlanmalarinda büyük degisiklige gidilecegi açık açık soyleniyorken, bugün yapılan ak parti olağan üstü kongresinde kalp ritminin bozulması muhtemeldir. kongrenin yapıldığı salonda elbette sağlık ekipleri bulunuyordur. Melih Gökçek e yakin dursalar bari, kalp krizi geçirmesi olası çünkü.
allah yardımcısı olsun.
şimdi de ankara'ya aldığı oyuncaklar bozuk çıktı.

eeeeeey ankaralı'laaaar, daha ne kadar dayanacaksınız bu adama?
dün ankaralının bilmem kaç trilyon gömdüğünü ankapark'Ta oyuncaklarından birinde asılı ve mahsur kaldı.

http://www.mynet.com/habe...ekin-zor-anlari-3054198-1
oyuncaklar bozuk değil sensörler çalışıyor.
şehrin mobeselerini kendi seçici amacına yönelik kullandığını düşündüğüm isim.
melih götçek.
görsel
görsel
görsel

Matematikte iki bilinmeyenli bir degiskendir.
görsel
"mahalle yanarken orospu saçını tararmış" misali.
şu an yönettiği şehirde büyük olaylar var.
memlekete doldurdukları suriyeliler bir kişiye tecavüz etti, bir kişiyi de öldürdüler.
ankara demetevler karıştı.

bu ne yapıyor?
kılıçdaroğlu hakkında, adalet yürüyüşü hakkında tweet atıyor.
https://twitter.com/06mel...status/881994838857658368

yuh diyorum artık.
yuh...
kendisinin bir tek işi var o da çok değerli fişkiyelerrriini iyi bir şekilde muhafaza etmek.
(bkz: ne işe yaradığı anlaşılamayan kişilikler)
memleketin her yanı iki haftadır affedersiniz bok kokuyor.

Lokal bir koku olsa, bir yerde boru patlamıştır, lağım tıkanmıştır deyip geçersiniz. Lakin bütün Ankara, oran'dan Gazi mahallesi'ne kadar rezalet içinde.
Beyefendi ise Twitter başında şehir yönetiyor.
Neyse.

Not: Suriyeli olaylarına değinmiyorum bile. O konuda direkt baştaki mütesebbib.
Ne desek az.
Şu an beyaz TV de, izleyin la çok komik adam * cia, ışid, CHP, gezi olayları, adalet yürüyüşü, cemaat ve Soros ilişkilerini kendi embesil kitlesine delilleriyle anlatmakta.

her ne kadar beni tıvitır da engellemiş olsan da bak yine de reklamını yapıyorum başkan.

Ben size şu kadarını söyleyeyim. Ne bu herif rte yi, ne de rte bu herifi zerre kadar sevmez.
Ankara' lıların sevmediği ama her ne hikmetse her seçimde koltuğunu koruyabilen adam.
Ankara' da, Rize' liler mi oy kullanıyor bilemedim ki?!
komik adam. hiç sempatik değil ama güldürüyor bir şekilde.
her defasında aklıma ''fişkiyeleri kim kırdı'' adlı isyanı gelir.
Bakara makaraci egemen gibi bu da baslamis twitterda googledan ayet sallamaya.
Ankara için bir derebeyi olabilir. o da kendisidir. bu şehirde güzel olan ne varsa yok etmeye yemin etmiş belediye başkanı.
https://soundcloud.com/ca...-gokcheck-belediyenin-z-m
o pişkin sırıtman suratında donsun emi allahın kedi suratlı herifi.
gerçi kediye de büyük haksızlık oldu yazık. sevimli hayvanlar onlar.
güncel Önemli Başlıklar