bugün

mümkün olmayandır. söz konusu bile olamaz. hangi şartlarda, nasıl tekrar tekrar aday yapıldığını hatırlayanlar görevden alınmasının da asla mümkün olmayacağını bilirler.

neler biliyor, hangi belgelerin üzerinde oturuyorsa artık.
adam arınç'ı sildi attı.
kimse bunu koltuğundan edemez. kendisinden sonra da oğlu var sırada. rte gider bu gitmez kendi istemedikçe.
Melih gökçek gibi sağlam troll bulamazlar. Adam her şeye bir kılıf uyduruyor.
kendini koltuğa yapıştırmış, sanırım koltukla beraber gönderilebilir.
bu adamın ak partinin içinde kendi yapılanması felan olduğuna inanıyorum. aynı derin devlet gibi.
falına bakmışlar.
abbas 3 vakte kadar yolcuymuş.
ne diyelim.
haydi hayırlısı.

http://odatv.com/melih-go...-alinacak-2909171200.html
Kadir Topbaş gibi sessiz gitmeyebilir.
Giderse çok sağlam taşlarla birlikte gider. Muhtemelen kalanların da kimbilir nelerimiz melerini günyüzüne çıkararak gider. O yüzden belkide gitmesini istemiyorlar.
Alınacaksa alınsın hiç lafım yok ama Burhan kuzuya dokunmasınlar. Adam şu ara tek eğlencem.
transformers saldırısı kapıda olabilir.
http://www.sozcu.com.tr/2...asini-istedi-2034180/amp/
elinde ne varsa piyasaya sürmesi ile neticelenmesi muhtemel eylemdir. Son belediye secimlerinde idi sanirim aday gösterilmeyecekti bir gecede ne konuşuldu ise tekrar aday gösterilmişti.
Yemez. Yerse eger.. sonraki seçimde harbiden oyum tayyip'e olur. Cunku bu adam Fetocunun onde gideni.
Bu adam oyle kadir topbas gibi istifa edip ben kendimi dine verdim demez.

Bu adam AKEPE nin en pust en hergele ve gotunu en saglama alan kisisi.

Son 2 haftadir hergun nerede ise her saat RTE ile yuzyuze gorusmek icin firsatlar kollasada RTE buna izin vermyor ve hatta mevcut tum telefonlara korumalar, danismanlar cikip RTE suan musait degil diyorlar.

Neden?

Son yerel secimler de ANKARA Buyuksehir Belediye Baskan adayli listesinde adi yokken AKEPE genel merkezine giderek

"Hepinizin a..na korum, beni tekrar aday göstermezseniz hepinizi gömerim" diyerek basta RTE olmak uzere herkesi tehdit etmistir.

Emin olun RTE GOKCEK ten korktugu kadar allahtan korkmaz.

Neden?

Bir zamanlar FBI’ı tam 48 yıl boyunca yöneten J. Edgar Hoover belki kimse hatirlamaz. Ama J. Edgar Hoover in 48 yil FBI in basinda kalmasinin tek sirri tum burokratlarin kirli dosyalarina sahip olmasi idi.

Bu gokcek te bana gore AKEPE de bir J. Edgar Hoover dir.

AKEPE de basta RTE olmak uzere pekcok AKEPE linin kirli dosylarini toplamis ve arsivlemistir.

Hem fetocu olacak, hem oglu osman gokcek samanyaolu kolleji mezunu olacak, zarrap 350 milyon dolari bank asya kanali ile gokcek ailesine transfer edecek, fetoden aldiklari paralar ile beyaz tv yi kuracaklar hemde hiv bir sey olmamis gibi ABB de baskan olarak duracak..

Bilmem anlatabildim mi? Bu adam giderken cok kisiyi de beraraberinde goturecek emin olun. Cunku bu oyle biri.

Ya konusmasin diye bir meczupa oldurtecekler, yada cok daha agir bir santaja maruz kalacak ulkeyi terk edecek.

AMa emin olun olursa daha cok ses cikarir, AKEPE nin isi biter, ulke disina kacarsa cok daha rahat konusur, ulke icinde hic rahat durmaz mutlaka konusur.

Sonuc AKEPE her zamankinden cok daha yakin sona.
Belediye başkanları görevden alınmaz. içişleri bakanlığı başvurusu ve Danıştay kararıyla başkAnlıkları düşer. Teknik olarak böyledir ama ileri demokrasilerde olmayabilir de tabi. Biz sade vatandaş olarak belki yanlış biliyoruzdur. Belki de ilkel Doğu toplumlarındaki gibi belli iddialara muhatap olan bürokratlar gibi istifa eder. Belki yani. Ben o yaşta Başkan Maşkan olmam misal. Gider zabağınan aşortmenlerimi çeker iki tur koşar bi kafede soluklanırken gazetemi okur yandan da taze sıkılmış portakal suyumdan çekerim.
"Reyiz ümmetin lideridir" dedi ya olm, yaladı işte daha napsın.

Çok üstüne varıyolar melihimin.
harbiden böyle şeyler bekleyenler var. komik misiniz olum siz ?

adam akitlerin "reis kendisini müzeye kaldırıyor" nidaları eşliğinde, kendisini boğdurtmak için saraya çağıran hünkarımızın ayağına gitti. herkes 23 senelik makbul melih paşa'nın maktul melih paşaya evrilmesini bekliyordu doğal olarak. orada yalnız kaldıklarında ne dedi, nasıl bir racon kesti, ortaya neler koydu bilinmez lakin kellesi gövdesinin üstünde olarak saraydan ayrılmayı başardı. üstüne bir de çıktı "sarayın karşısına müze yapacağıdım da onun detaylarını konuştuk cumbaba ile" diyerek raconun babasını kesti.

bu laf akitlere açıkça "sizin reis beni müzeye kaldıramaz, ama ben onun karşısına müze dikerim her gün bakar bakar beni hatırlar" demektir, anlayabilecek kapasitesi olan Gökçek'in elinin baya sağlam olduğunu anlar.

maalesef Erdoğan bu sefer demir leblebiyi yuttu, o da boğazında kaldı. ne geri çıkarabiliyor ne yutabiliyor, artık kimsesi de kalmadı sırtına vuracak çırpınıp duruyor. bu demir leblebi onu boğarsa hiç şaşırmam.
Reyizin ayıplı kasetlerinin ekmeğini yediği için zordur zor.
Gökçekten tayyipten nefret ettiğimden daha çok nefret ederim.. Ama adam haklı yalamayla alakası yok salak salak konuşmayın,gökçeği görevden alacak göt yok kimsede
geride sadece yerine getirilen başkana 1.5 yılda büyük hizmetlerde bulunacağına inandığını belirtmesi kaldı.
ne bi belge ne bi dosya.
insanın aklına yoksa fetöcümüydü sorusu takılıyor.